Grzechy sąsiadów

i

Autor: Materiały prasowe

SERIALE

"Grzechy sąsiadów". Polski thriller w gwiazdorskiej obsadzie. O czym jest i gdzie obejrzeć?

2023-12-18 12:42

Historia o wierności, pożądaniu i namiętnościach? Proszę bardzo! "Grzechy sąsiadów" to idealna propozycja dla tych, którzy lubią mix intrygi kryminalnej z thrillerem erotycznym. Na ekranie mocna obsada, a za kamerą nagradzani twórcy. Czego się spodziewać i gdzie oglądać serial? Sprawdźcie wszystkie szczegóły.

"Grzechy sąsiadów" to wybuchowa mieszanka gatunkowa – oprócz głównych wątków kryminalnych i intrygi, są tu elementy obyczajowe i romansu. Historia o wierności, pożądaniu, namiętności i szukaniu siebie – w parze i poza nią. Serial porusza też kontrowersyjne tematy, dotyczące stylu życia, wartości i relacji.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

"Grzechy sąsiadów" - streszczenie serialu

Na tym osiedlu nic nie jest takie, jakim się wydaje. Młode małżeństwo, Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski), próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach - Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański). Choć sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zacieśniają się, a znajomość zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku. Oprócz motywów sąsiedztwa i rozwijającej się więzi Judyty, Szczepana, Ewy i Piotra, ważną rolę odegra też trzecie, z pozoru zgodne małżeństwo - Liliana i Kacper (Jowita Budnik, Mirosław Baka). Mur i niechęć, jakie pojawiły się między tymi małżonkami nieodwracalnie wpłyną na los innych mieszkańców osiedla. W "Grzechach sąsiadów" tabu i granice są przekraczane, co nie może pozostać bez konsekwencji. 

"Grzechy sąsiadów" - obsada serialu i emisja

Reżyserem serialu jest Borys Lankosz („Rewers”, „Ziarno prawdy”, „Ciemno, prawie noc”). W obsadzie znani i utalentowani polscy aktorzy m.in. Marianna Zydek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Jowita Budnik, Dorota Segda, Sebastian Fabijański, Michał Żurawski, Mirosław Baka, Adam Ferency, Paweł Małaszyński. Historia o niebezpiecznych, pełnych tajemnic i namiętności relacjach sąsiedzkich jest adaptacją bestsellerowej powieści holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort „Nieuwe Buren”.

"Grzechy sąsiadów" będzie można oglądać od 15 grudnia 2023 r. wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. 

Listen on Spreaker.