Gramy dla Śląska - kiedy i o której oglądać koncert?

2020-07-04 14:16 kg
Gramy dla Śląska
Autor: materiały prasowe

Od legend polskiej sceny rockowej i ulubieńców kolejnych pokoleń publiczności do gwiazd młodszego pokolenia – wszyscy wystąpią na żywo ze studia Polsatu w Warszawie, by prosto z serca poprzeć Śląsk! Podczas tego wydarzenia muzycznego zaśpiewają i zagrają między innymi Paweł Domagała, Feel, Kamil Bednarek, Cleo oraz Kortez. Kiedy i o której oglądać transmisję z niezwykłego wydarzenia?

Gramy dla Śląska - kiedy i o której oglądać koncert? Gramy dla Śląska to wyjątkowy koncert, który ma na celu zatrzymanie fali hejtu, która dotyka Ślązaków, górników, ich rodziny i dzieci. Od dawna Województwo Śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce i w czasie pandemii potrzebuje naszej solidarności. Wszyscy jesteśmy razem ze Śląskiem! Pragniemy wyrazić jedność, bo jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach.

Gramy dla Śląska - kiedy i o której oglądać koncert?

Podczas wyjątkowego koncertu Gramy dla Śląska wystąpią: Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek, Ira, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni, Maryla Rodowicz i najmłodsza w tym gronie, Sanah, która dopiero zaczyna karierę, a już podbiła serca Polaków tak bardzo, że jej dwie debiutanckie piosenki znalazły się już na pierwszych miejscach wśród najczęściej granych utworów. Koncert poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk, Ślązak z "Kabaretu Młodych Panów", którego nie trzeba przedstawiać.

Transmisja z koncertu Gramy dla Śląska startuje już 4 lipca br., o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.

Najlepsze filmy dla dzieci - 2018, 2019, 2020 rok
NAJNOWSZE