Grammy

i

Autor: AFP/EAST NEWS/ROBYN BECK Grammy 2023 - gdzie oglądać rozdanie nagród?

Grammy 2023 - transmisja w TV i ONLINE za darmo. Gdzie obejrzeć Grammy w Polsce?

2023-02-05 23:05

Muzyczne Oscary nadchodzą! To już 65. edycja rozdania najważniejszych nagród muzycznych na świecie. Znamy już wszystkie nominacje, które zostały ogłoszone jeszcze w listopadzie 2022 roku. Gdzie i kiedy można obejrzeć Grammy 2023? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

Grammy 2023 już wkrótce trafią do zwycięzców! To jedna z najważniejszych nagród w przemyśle rozrywkowym w USA - zaraz obok filmowych Oskarów, telewizyjnego Emmy i teatralnego Tony. Przypomnijmy, że muzyczną galę pierwszy raz zorganizowano w 1959 roku, a organizatorem rozdania prestiżowych statuetek niezmiennie jest Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji. Zdobycie nagrody Grammy od zawsze kojarzy się z wielkim wyróżnieniem. W tym roku do nagrody zostali nominowani m.in. Adele, Beyonce, Harry Styles, Coldplay, Taylor Swift, Lizzo, Bad Bunny czy Lady Gaga. To oczywiście nie wszyscy, ponieważ nominacji jest o wiele więcej. Tegoroczne rozdanie poprowadzi Trevor Noah. Kiedy i gdzie oglądać galę za darmo?

Beyonce w Polsce 2023 - TANIE bilety na koncert gwiazdy! Fani spodziewali się dużo wyższych cen

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Grammy 2023 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać?

Wydarzenie odbędzie się w Los Angeles. Cała impreza będzie transmitowana w USA przez stację CBS na żywo i na żądanie w Paramount+. Niestety w Polsce żadna stacja nie zdecydowała się relację na żywo z wydarzenia. Występy i przemowy zwycięzców będzie można znaleźć na YouTube. Filmy będą publikowane na bieżąco.

Grammy 2023 - kiedy odbędzie się gala?

Po raz pierwszy od dwóch lat gala odbędzie się w planowanym terminie. W 2021 i 2022 ceremonia była przekładana z powodu pandemii koronawirusa. W tym roku nagrody Grammy zostaną rozdane w nocy z niedzieli 5 lutego na poniedziałek 6 lutego. Start imprezy o godzinie 2:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE