Gra o tron sezon 8 - zwiastun trafił do sieci! Znamy dokładną datę premiery

2019-01-14 10:38
Gra o tron
Autor: screen youtube.com/user/GameofThrones screen youtube.com

Na ten dzień czekali wszyscy fani Gry o tron! W internecie w końcu pojawił się pierwszy filmik zapowiadający ostatni sezon serialu.

Gra o tron - sezon 8 ma swój zwiastun! Do sieci w końcu trafił pierwszy filmik, na którym możemy zobaczyć zapowiedź finałowego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali wszech czasów. Co więcej, HBO w końcu ujawniło dokładną datę premiery 8 sezonu Gry o tron! Jak wygląda pierwszy zwiastun produkcji?

Gra o Tron sezon 8: kiedy? Data premiery ostatniego sezonu GoT 8

Gra o tron sezon 8: DATA PREMIERY

Na tę informację fani czekali wiele długich miesięcy. Im dłużej HBO trzymało nas w niepewności, tym więcej powstawało spekulacji i plotek na temat daty premiery 8 sezonu Gry o tron. Pod koniec 2018 roku dowiedzieliśmy się, że premiera finałowych odcinków zaplanowana jest na kwiecień. Teraz wiemy już dokładnie - serial powraca 14 kwietnia 2019 w Stanach Zjednoczonych, co zapewne oznacza, że pierwszy odcinek polscy widzowie zobaczą 15 kwietnia.

Gra o tron sezon 8: ZWIASTUN

Na pierwszym filmiku zapowiadającym ostatni sezon serialu widzimy Jona Snowa, Sansę i Aryę Stark, którzy idą przez miejsce, które prawdopodobnie jest kryptą Winterfell. Bohaterowie dochodzą do swoich pomników, a w ciemności zaczyna pojawiać się mgła i głosy, które zdecydowanie nie zwiastują niczego dobrego. Filmik, który udostępniło HBO, jest bardziej teaserem, więc niewykluczone, że niebawem do sieci trafi również dłuższy, bardziej rozbudowany zwiastun.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE