Gra o Tron - sezon 8 na pierwszym zdjęciu! Twórcy zdradzili szczegóły ostatnich odcinków serialu HBO

2018-11-02 11:53
Gra o tron
Autor: HBO/East News Gra o tron

Do premiery coraz bliżej! Twórcy Gry o tron w końcu zdecydowali się na uchylenie rąbka tajemnicy i pokazanie, co czeka widzów w 8. sezone serialu.

Gra o tron - sezon 8. zbliża się wielkimi krokami! Chociaż twórcy serialu HBO pilnie strzegą informacji na temat finałowych odcinków, w końcu udało się nam zobaczyć pierwsze zdjęcie z planu. I mimo że pojawienie się jakichkolwiek przecieków dotyczących tego, co wydarzy się w ostatnim sezonie, jest prawie niemożliwe, aktorzy i producenci zdradzili trochę informacji odnośnie do 8. sezonu GoT.

Gra o Tron sezon 8: kiedy? Data premiery ostatniego sezonu GoT 8

Gra o tron sezon 8: pierwsze zdjęcie z planu

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że 8. sezon GoT to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat. Data pojawienia się finałowego sezonu serialu była już kilka razy przesuwana, a fabuła cały czas jest ściśle tajna. Dlatego ogromną niespodzianką dla fanów było pojawienie się zdjęcia z 8. sezonu na okładce Entertainment Weekly. Poznaliśmy też kilka szczegółów dotyczących wydarzeń, które czekają widzów w ostatnich odcinkach.

Gra o tron sezon 8.: co wiemy?

W materiale o 8. sezonie kilkoma informacjami podzielił się Kit Harington, czyli serialowy Jon Snow. Aktor powiedział między innymi, że praca na planie jest niezwykle intensywna:

Sceny, które pięć lat temu były kręcone w ciągu jednego dnia, teraz trwają po pięć dni. Chcą wszystko zrobić, jak należy. Zależy im, żeby nakręcić różne ujęcia na kilka sposobów, żeby mieć z czego wybierać.

Peter Dinklage, który w serialu wciela się w Tyriona Lannistera, dodał, że 8. sezon zakończy się niezwykle brutalną, 'epicką bitwą', która, jak ujął: 'sprawi, że bitwa bękartów będzie wyglądać jak park rozrywki'. Z kolei producent Gry o tron, Bryan Cogman, podsumował 8. sezon w ten sposób:

Wszystkie te różne postaci spotykają się, aby stawić czoła wspólnemu wrogowi, zmierzyć się z własną przeszłością i określić, kim chcą się stać w obliczu pewnej śmierci.

Gra o tron sezon 8 - kiedy?

Dokładna data nie została nadal ogłoszona. Wiemy jedynie, że serial ukaże się w 2019 roku, najprawdopodobniej w czerwcu lub lipcu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE