GP Monaco 2019 - stream online i transmisja live. Gdzie oglądać Formułę 1?

2019-05-26 9:42
GP Monaco 2019 - stream online i transmisja live. Gdzie oglądać Formułę 1?
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SUPER EXPRESS

GP Monaco online i w TV to dwie opcje oglądania oraz przeżywania emocji na żywo! Kierowcy będą ścigać się na dystansie prawie 261 kilometrów. Tor uliczny, wybudowany w 1921 roku jest najniebezpieczniejszym i najtrudniejszym na świecie. Murray Walker, legendarny brytyjski dziennikarz napisał kiedyś, że Monako jest perłą w koronie Formuły 1. Czy tor w Monaco przyniesie Kubicy szczęście i zdobędzie pierwsze punkty w tym sezonie? Gdzie i kiedy oglądać live GP Monaco online i w telewizji?

GP Monaco 2019 - stream online i transmisja live. Gdzie oglądać Formułę 1? Dwa tygodnie zajmuje budowa toru w Monaco. Elementy barier są wkładane w specjalne otwory, które są rozmieszczone wzdłuż całego toru. Gotowe elementy są budowane przy budynkach boksów. W zeszłym roku wyścig wygrał Daniel Ricciardo z Red Bull Racing. Australijczyk dominował na ulicach Monaco przez cały weekend. W niedzielę musiał odeprzeć ataki Sebastiana Vettela ze Scuderii Ferrari. Najszybsze orkążenie wykonał Max Verstappen. Holender ustanowił rekord w 2018 roku. Jego czas to 1:14:260. Gdzie oglądać Formułę 1 live online i w telewizji?

GP Monaco: online, stream za darmo 26.05.2019

GP Monaco online za darmo? Kibice mają nadzieję, że w końcu zobaczą w internecie - bezpłatnie - rywalizację najlepszych kierowców świata. Będzie taka możliwość! GP Monaco live będzie można oglądać od godziny 15:00 na stronie tvp.sport.pl. Możecie również oglądać GP Monaco online 26.05.2019 na urządzeniach mobilnych, laptopie bądź tablecie, należy wykupić pakiet w Eleven Sports. Jedną z opcji jest pakiet na 30 dni za ok. 15 złotych.

ROBERT KUBICA w Williamsie 2019 - ile zarobi polski kierowca?

GP Monaco: transmisja TV

Gdzie i o której oglądać F1 na żywo? Wyścig o GP Monaco rozpocznie się punktualnie o godzinie 15:00. Wtedy też oglądając F1 w Eleven przeniesiemy się ze studia w Warszawie na najbardziej niebezpieczny tor uliczny w Monaco. Transmisja dostępna będzie również na ogólnodostępnym kanale telewizyjnym, jakim jest TVP SPORT. Tam obraz z toru pokazany będzie od również godziny 15:00. 

NAJNOWSZE