Gorzka zemsta 2022 - jak aktorzy wyglądają po 20 latach? Pierwsze nagranie w sieci!

2021-10-21 15:27 Adrian Rybak
Gorzka zemsta
Autor: East News

Gorzka zemsta to jedna z najpopularniejszych telenowel w Polsce. Tysiące widzów zasiadało przed ekrany aby podziwiać losy trzech sióstr i trzech braci z Kolumbii. Po wielu latach od zakończenia ogłoszono, że powstanie drugi sezon serialu. Pojawiło się pierwsze nagranie z planu zdjęciowego. Czy aktorzy bardzo zmienili się przez te lata?

Gorzka zemsta 2022 - jak aktorzy wyglądają po 20 latach? Pierwsze nagranie w sieci! Gorzka zemsta to telenowela, która w latach 2000 leciała na antenie kanału TVN. W Polsce cieszyła się dużą popularnością. Historia Juana, Oscara, Franca, Normy, Jimeny i Sary miała dużo fanów, którzy im kibicowali. Serial zakończył się po 180 odcinkach, ale niektórzy nadal mieli ochotę na więcej. Przez wiele lata pisano petycje, aby scenarzyści zdecydowali się na napisanie drugiego sezonu. Po 18 latach udało im się dopiąć swego! Podczas prezentacji ramówki na sezon 2021/2022 stacja telewizyjna Telemundo ogłosiła, że powstanie drugi sezon Gorzkiej zemsty. Jego premiera zapowiadana jest na początek 2022 roku. Pojawił się już pierwszy teaser, który został nagrany podczas pierwszego dnia czytania scenariusza. Widzimy na nich słynnych aktorów z pierwszego sezonu Gorzkiej zemsty.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Gorzka zemsta 2022 - pierwsze nagranie

Stacja telewizja Telemundo opublikowała pierwsze nagranie z planu nowego sezonu Gorzkiej zemsty. Pojawili się w nim aktorzy Mario Cimarro, Danna Garcia, Paola Rey, Juan Alfonso Baptista, Natasha Klauss oraz Zharick Leon. Zabrakło Michela Browna, który w pierwszej części wcielał się w rolę Franco. Niewykluczone jednak, że także pojawi się w serialu. Zobacz filmik niżej.

Gorzka zemsta 2022 - aktorzy po latach

Fani serialu Gorzka zemsta oraz internauci zwrócili uwagę, że gwiazdy słynnej telenoweli nadal wyglądają pięknie i młodo. "Czas się dla nich zatrzymał", "dlaczego oni się nie starzeją", "nadal piękni" - to tylko niektóre komentarze latynoskiej publiczności, które można znaleźć pod zwiastunem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE