Gorący erotyk trafił na Netfliksa. Rozpali zmysły jak 365 dni?

2022-12-07 15:29 Leon Pietrzak
Kochanek Lady Chatterley
Autor: Materiały prasowe Netflix

Serialowa Lady Diana z The Crown pojawiła się w kolejnej netfliksowej produkcji! Nowy romans, to adaptacja skandalicznej powieści D.H. Lawrence'a, która opowiada o kobiecie odkrywającej swoją seksualność. Czy "Kochanek Lady Chatterley" ponownie zszokuje widzów i rozpali zmysły jak 365 dni?

Kochanek Lady Chatterley to książka z 1928 roku, która bardzo szczegółowo opisuje doznawanie przyjemności i pochwala nagość. Dzisiaj to już nikogo nie szokuje, ale w tamtych czasach ta pozycja wywołała olbrzymi skandal. Nałożono na nią cenzurę, co sprawiło, że z oryginalnym tytułem mogliśmy się zapoznać dopiero po 30 latach. Netflix postanowił wziąć się za tę lekturę i stworzyć własną adaptację. W głównej roli pojawiają się nagrodzona Złotym Globem Emma Corrin, Jack O'Connell oraz Matthew Duckett. Pikantnych scen nie brakuje!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Heaven In Hell", czyli twórca "365 dni" nadciąga z kolejnym walentynkowym hitem [ZWIASTUN]

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Netflix z kolejnym filmem dla dorosłych

Kochanek Lady Chatterley to nowa propozycja od Netfliksa, która opowiada o nieszczęśliwym małżeństwie tytułowej Lady Chatterley. Kobieta nie kocha już swojego męża, zaczyna więc umawiać się na tajne schadzki z zatrudnionym w jej posiadłości gajowym Oliverem i doświadcza seksualnego przebudzenia. Wkrótce potem staje przed ważną decyzją: iść za głosem serca czy wrócić do męża i spełniać oczekiwania społeczeństwa. W brytyjskiej adaptacji możemy oglądać wiele odważnych i zmysłowych scen, które wyreżyserowała Laure de Clermont-Tonnerre. Twórczyni ma na swoim koncie takie tytuły, jak "Zdarzyło się w Saint-Tropez", "Mustang", "Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec" oraz "Motyl i skafander". Nowy erotyk zadebiutował 2 grudnia 2022 r. na Netfliksie i w pierwszych dniach od premiery zebrał bardzo dobre recenzje!

Sonda
Co sądzisz o "Kochanek Lady Chatterley" na Netfliksie?

Adaptacje "Kochanek Lady Chatterley". Netflix nie był pierwszy!

Netflix nie jest pierwszą platformą, która spróbowała zaadaptować książkę D.H. Lawrence'a. Pierwsza ekranizacja miała miejsce już w 1955 roku! I mimo, że twórcy często sięgali po tę powieść, szczególnie w latach 80., to najpopularniejsza adaptacja pojawiła się dopiero w 1993 roku. Serial Kena Rusella skradł serca wielu widzów, a w głównych rolach mogliśmy oglądać Seana Beana i Joely Richardson. Co ciekawe, Richardson pojawiła się również w netfliksowym filmie, ale w zupełnie innej roli.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE