Gogglebox. Przed telewizorem

i

Autor: Materiały Prasowe

Gogglebox - sezon 14. Kiedy kolejne odcinki Przed telewizorem w TTV?

2020-12-31 10:08

W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak Gogglebox. Przed telewizorem to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Emitowany w TTV program od dawna jest jednym z największych hitów stacji.

Gogglebox - sezon 14. Kiedy kolejne odcinki Przed telewizorem w TTV? Gogglebox zadebiutował w telewizji w 2014 roku i błyskawicznie zyskał sympatię widzów i bardzo dużą oglądalność. Fani programu bardzo polubili także uczestników show, z których wielu stało się już nawet celebrytami czy influencerami. 

Gogglebox - sezon 14. Kiedy kolejne odcinki Przed telewizorem w TTV?

Program cieszy się na tyle dużą popularnością, że kolejne sezony wznawiane są dwa razy do roku - zarówno w jesiennej, jak i w wiosennej ramówce. Poprzedni, 13. sezon, Gogglebox, emitowany był od 31 sierpnia do 24 grudnia i składał się z rekordowej liczby 24 odcinków, dlatego że przez pewien czas stacja TTV emitowała dwa odcinki tygodniowo. Jak na razie stacja nie potwierdziła oficjalnie, że powstanie kolejny sezon Gogglebox, jednak biorąc pod uwagę popularność programu, a także fakt, iż w mediach społecznościowych Googlebox cały czas pojawiają się nowe posty, możemy spodziewać się, że nowe odcinki powstaną. Jeśli program powróci z 14 sezonem wiosną 2021, odcinki będziemy mogli oglądać najprawdopodobniej już od końca lutego.

QUIZ. Czy Krzysztof Ibisz prowadził TEN program? O komplet może nie być łatwo

Pytanie 1 z 15
Czy Krzysztof Ibisz prowadził program "Czar Par"?
ESKA XD #013