Down the Road

i

Autor: Materiały Prasowe

Down the road - sezon 2. Kiedy na Player, a kiedy w TTV Zespół w trasie 2?

2021-01-10 18:25

„Down the road” to polska wersja belgijskiego formatu. Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób. Na tę premierę czekało wielu widzów!

Down the road - sezon 2. Kiedy na Player, a kiedy w TTV Zespół w trasie 2? Uczestnicy drugiej serii programu wyruszą w podróż życia z Przemkiem Kossakowskim, by nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery. Pierwszy raz bez rodziców i z dala od domu. W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów.

Down the road - sezon 2. Kiedy na Player, a kiedy w TTV Zespół w trasie 2?

„Down the road” zadebiutuje w serwisie Player.pl już 10 stycznia. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, w każdą niedzielę w serwisie pojawią się dwa odcinki programu. Na emisję telewizyjną najprawdopodobniej będziemy musieli poczekać do wiosennej ramówki - możemy spodziewać się, że drugi sezon Down the road trafi do emisji pod koniec lutego lub na początku marca.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE