Gogglebox

i

Autor: TTV/Tomasz Kordek

Gogglebox. Przed telewizorem - sezon 13. Kiedy nowe odcinki w TTV?

2020-04-23 13:35

Gogglebox. Przed telewizorami to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów stacji TTV. Reality show przyciąga ogromną publiczność, która z chęcią obserwuje uczestników programu, oglądających i komentujących programy telewizyjne oraz seriale. Nie dziwi więc fakt, że nowe sezony Gogglebox debiutują na ekranach naszych telewizorów aż dwa razy do roku. Już wkrótce premierę ma mieć kolejna, trzynasta odsłona produkcji.

Gogglebox. Przed telewizorem - sezon 13. Kiedy nowe odcinki w TTV? Gogglebox. Przed telewizorem to obok Królowych życia jeden z największych hitów stacji TTV. Program emitowany jest od 2014 roku i od samego początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Ze względu na wysoką oglądalność show, aż dwa razy do roku powstają kolejne jego odsłony. Kiedy premierę będzie mieć trzynasty sezon Gogglebox?

Gogglebox. Przed telewizorem - sezon 13

Dwunasty sezon Gogglebox to prawdziwy hit. W obliczu pandemii koronawirusa reality show jest odskocznią od kolejnych programów informacyjnych. Fani programu już teraz  zastanawiają się, czy powstanie trzynasta odsłona show. Pomimo tego, że TTV nie potwierdziło jeszcze nowego sezonu, pewne jest, że takowy powstanie. Najpewniej, jeżeli sytuacja w kraju na to pozwoli, nowe odcinki powinny pojawić się jesienią 2020 roku.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE