Gogglebox. Przed telewizorem 2020 - nowe odcinki w TTV. Kiedy i o której oglądać? Powtórki

2020-02-18 19:17 kw
Gogglebox. Przed telewizorem
Autor: TTV

Gogglebox. Przed telewizorem to niekwestionowany hit stacji TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po raz kolejny będziemy mieli okazję obserwować uczestników show, którzy komentują najnowsze odcinki polskich seriali oraz programów rozrywkowych. Ze względu na to, że show przyciąga ogromną publiczność przed ekrany telewizorów, już wkrótce zadebiutuje kolejny sezon programu. Kiedy i o której oglądać nowe odcinki Gogglebox?

Gogglebox. Przed telewizorem 2020 - nowe odcinki w TTV. Kiedy i o której oglądać? Powtórki. To nietypowy program, który zadebiutował na antenie TTV w 2014 roku. Od samego początku cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów, którzy uwielbiają obserwować, jak zwyczajni widzowie, z pozycji swojej kanapy, oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? Kiedy premiera kolejnego sezonu show?

Gogglebox. Przed telewizorem – o co chodzi w programie?

Gogglebox. Przed telewizorem to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator?

Gogglebox. Przed telewizorem – kiedy i o której oglądać?

Dwunasty sezon programu Gogglebox. Przed telewizorem zadebiutuje już w poniedziałek, 24 lutego, o godzinie 22:00 w TTV. Kolejne odcinki będą się pojawiać co tydzień, o tej samej porze. 

Gogglebox. Przed telewizorem - powtórki

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy emitowane będą powtórki programu. Jeżeli pojawią się informacje w tym temacie, znajdziecie je w tym artykule. Wszystkie odcinki show dostępne będą online na platformie Player.pl. 

NAJNOWSZE