Dzień Dobry TVN - zmiana godziny emisji. O której oglądać program śniadaniowy?

2020-02-17 14:47 kw
Dzień dobry TVN
Autor: screen Facebook/Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych, porannych programów w polskiej telewizji. Emitowany jest codziennie na antenie TVN i przyciąga ogromną publiczność. Widzowie mają okazję oglądać wywiady z aktorami, muzykami oraz sportowcami, rozmowy z ekspertami, występy gwiazd polskiej sceny muzycznej czy też prognozę pogody. Wkrótce zmianie ulegną godziny emisji programu. Kiedy i o której oglądać DDTVN?

Dzień Dobry TVN - zmiana godziny emisji. O której oglądać? Program Dzień Dobry TVN jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 2005 roku. Emitowany jest każdego dnia, o tej samej porze. Wśród prowadzących show znajdują się 4 pary - Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik. To właśnie oni od rana budzą nas pozytywną energią oraz dawką potrzebnej wiedzy. Wkrótce zmianie ulegnie godzina emisji programu.

Dzień dobry TVN - zmiana emisji programu

Tegoroczna wiosenna ramówka TVN wystartuje w poniedziałek, 2 marca. Na antenie stacji zadebiutują nowe produkcje - Kod genetyczny oraz Motyw. Nie zabraknie również sprawdzonych programów, takich jak MasterChef Junior, Ameryka Express, Milionerzy, Kuchenne rewolucje czy też Kobieta na krańcu świata.

Dalej będziemy mieli również okazję oglądać program śniadaniowy Dzień dobry TVN, który będzie emitowany codziennie od godziny 8:00 do 11:30, czyli będzie się kończyć pół godziny później niż obecnie.

NAJNOWSZE