Gliniarze 478, 479, 480, 481, 482: W mieszkaniu Kuby wybucha pożar. Załamany mężczyzna traci dobytek swojego życia. Prosi o pomoc Natalię

2020-09-21 9:30 kg
Gliniarze
Autor: Materiały prasowe Polsat

Gliniarze odcinki 478, 479, 480, 481, 482 zostaną wyemitowane w dniach 21-25 września o godzinie 17:00 w Polsacie. Serial można także oglądać w internecie na platformie ipla.tv. Co się wydarzy w najnowszych odcinkach serialu? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie streszczenia epizodów 478-482.

Gliniarze 478, 479, 480, 481, 482 streszczenia. Kuba podchodzi do testów sprawnościowych, które udaje mu się zdać. Jego wytrzymałość psychiczna zostaje jednak wystawiona na próbę. Adam martwi się milczeniem Natana, swojego podopiecznego z klubu judo, który od kilku dni nie daje znaku życia. Obawia się, że chłopak znowu wpadł w tarapaty. W mieszkaniu Kuby wybucha pożar. Załamany mężczyzna traci dobytek swojego życia. Prosi o pomoc Natalię.

Gliniarze - odcinek 478

Zostaje uprowadzony mały Fabian, syn Ukrainki i Polaka. Okazuje się, że mężczyzna miał kryminalną przeszłość i został pozbawiony praw rodzicielskich. To on uprowadził chłopca i teraz żąda okupu. Detektywów czeka jedno z najtrudniejszych śledztw w ich dotychczasowej karierze. Tymczasem Kuba podchodzi do testów sprawnościowych, które udaje mu się zdać. Jego wytrzymałość psychiczna zostaje jednak wystawiona na próbę w trakcie poszukiwań Fabianka.

Gliniarze - odcinek 479

Zostaje zgwałcona kelnerka. Podejrzenia stróżów prawa wzbudza mąż ofiary, który nie zainteresował się stanem żony ani nie odwiedził jej w szpitalu. Okazuje się jednak, że mężczyzna jest poważnie chory. Niebawem zostaje uprowadzony. Tymczasem Adam martwi się milczeniem Natana, swojego podopiecznego z klubu judo, który od kilku dni nie daje znaku życia. Obawia się, że chłopak znowu wpadł w tarapaty.

Gliniarze - odcinek 480

Zostaje zamordowany żołnierz, który leczył się ze stresu pourazowego. Mężczyzna zginął w progu poradni psychologicznej, do której uczęszczał, zniknęła też jego terapeutka. Naczelnik Zarębski nie radzi sobie z problemami, a sytuację dodatkowo zaognia konflikt ze Szwarcem. Mężczyzna zaczyna się zastanawiać, czy nie popełnił błędu, zawieszając emeryturę i wracając do czynnej służby.

Gliniarze - odcinek 481

W szpitalu umiera mężczyzna, który został potrącony przez samochód. Dzięki nagraniu z wideorejestratora udaje się ustalić, że nie był to wypadek, lecz celowe działanie. Wkrótce wychodzi na jaw, że zamordowany wielokrotnie zdradzał swoją żonę. Detektywi próbują podążać tym tropem, śledztwo nie jest jednak łatwe. Sprawca bowiem dobrze się przygotował. W mieszkaniu Kuby wybucha pożar. Załamany mężczyzna traci dobytek swojego życia. Prosi o pomoc Natalię.

Gliniarze - odcinek 482

W biały dzień w parku zostaje znalezione ciało ślicznej hostessy, która została uduszona. Detektywi docierają do kręconego z ukrycia filmu, na którym widać moment popełnienia zbrodni. Wszystkie dowody wskazują na współlokatorkę ofiary, bezczelną i hardą dziewczynę, stawiającą opór przy aresztowaniu. Kto jest winny i dlaczego tak trudno odkryć prawdę? Tymczasem Weronika przeprowadza remont mieszkania na własną rękę, ale z mizernym skutkiem. Czy Adam pomoże jej i zostanie bohaterem szpachli?

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE