Anglia Holandia

i

Autor: Paul Terry/Associated Press/East News Gdzie oglądać mecz Anglia - Holandia?

Euro 2024

Gdzie obejrzeć mecz Anglia - Holandia 10.07.2024?. Stream w internecie za darmo

2024-07-10 14:28

Mecz Anglia - Holandia to drugi półfinał Euro 2024. Drużyny zmierzą się ze sobą już w środę, 10 lipca. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Dortmundzie. Kibice będą chcieli śledzić ich zmagania na żywo. Z tego powodu dużo osób poszukuje darmowej transmisji internetowej. Gdzie można obejrzeć mecz Anglia - Holandia online za darmo?

Mecz Anglia - Holandia to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych tego seozu. To właśnie to spotkanie wyłoni drugiego finalistę tegorocznych Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Drugi półfinał turnieju odbędzie się na stadionie w Dortmundzie. Na jednym z największych obiektów w Niemczech zmierzą się dwa tytany futbolu. To Anglicy są uważani za faworytów meczu, ale Holendrzy okazali się wielką niespodzianką Euro 2024. Jeśli uda im się awansować, w finale zmierzą się z Hiszpanią, podobnie jak na mundialu 2010. Jeśli Anglicy przejdą dalej, będą mieli okazję odegrać się za przegrany finał Euro 2020 na Wembley. Każdy kibic będzie chciał przekonać się na własne oczy, która drużyna okaże się lepsza. Z tego powodu internauci szukają darmowego streamu. Gdzie można go znaleźć?

Hiszpania melduje się w finale Euro 2024! Yamal objawieniem turnieju!

Polacy wrócili z nieudanego Euro 2024. Kibice gorąco przywitali ich na lotnisku

Anglia - Holandia 10.07.2024. Mecz za darmo online

Dla tych, którzy nie mają telewizora, mamy dobre informacje. Drugi półfinał Euro 2024 będzie dostępny w internecie i to za darmo. Spotkanie będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl. Stream będzie dostępny również w aplikacji TVP Sport. Start o godzinie 21:00.

Anglia - Holandia 10.07.2024. Transmisja w TV

Ci, którzy zdecydują się jednak na włącznie odbiorników telewizorów, będą mogli znaleźć mecz Anglia - Holandia na kanale pierwszym Telewizji Polskiej, czyli TVP1. Przed meczem, w jego przerwie oraz po spotkaniu będą mogli zobaczyć również studio eksperckie.