Gala Genesis - gdzie obejrzeć online? Cena PPV

2020-10-22 14:46 kg
Marcin Różal Różalski
Autor: wbf

Gala Genesis to najnowszy format produkowany przez Federację KSW, w którym zawodnicy walczą ze sobą na gołe pięści. 23 października, podczas pierwszej odsłony wydarzenia, wystąpią zawodnicy znani z największych gal MMA w Polsce oraz przedstawiciele sportów uderzanych. Gdzie dostępna będzie transmisja na żywo z gali Genesis? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie informacje dotyczące PPV.

Gala Genesis - gdzie obejrzeć online? Cena PPV. Gala Genesis to wydarzenie, które musi zobaczyć każdy prawdziwy fan sportów walki. Już w piątek, 23 października 2020 roku o godzinie 20:00 wystartuje pierwsza odsłona nowego formatu, produkowanego przez Federację KSW, podczas której z pewnością nie zabraknie sportowych emocji. Kiedy i gdzie oglądać galę Genesis?

Gala Genesis - karta walk

Podczas gali Genesis zobaczymy siedem walk. W walce wieczoru wystąpi legenda sportów walki w Polsce - Marcin Różal Różalski, którego przeciwnikiem będzie mistrz UFC - Josh The Warmaster Barnett. Kto zawalczy w pozostałych walkach? Poniżej znajdziecie pełną kartę walk.

  • 120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett
  • 65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik
  • 80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz
  • 73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký
  • 57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska
  • 120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski
  • 72 kg: Damian Szmigielski vs Denis Makowski

Gala Genesis - gdzie obejrzeć online?

Gala Genesis realizowana jest wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia mogą zamówić abonenci oraz użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD. Zamówienia będą przyjmowane tylko i wyłącznie do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale platforma ze względów technicznych gwarantuje dostęp dla zamówień złożonych do godziny 19:00 w dniu gali. Dostęp do gali Genesis kosztuje 40 złotych. Walki będą mogli obejrzeć również internauci, za pośrednictwem platformy Ipla.tv oraz aplikacji Ipla. Wydarzenie będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski również w cenie 40 zł.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE