Rojst - 2 sezon. Kiedy premiera na Netflix, ile odcinków będzie liczył?

2020-10-20 14:51 AW PAP
Dawid Ogrodnik
Autor: PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

„Rojst” to jedna z flagowych produkcji niedostępnej już w Polsce platformy streamingowej Showmax. Przed kilkoma dniami pojawiły się informacje o powstającym właśnie drugim sezonie tego serialu, którego pierwszy sezon można teraz obejrzeć na Netfliksie. I to właśnie Netflix realizuje drugi sezon serialu „Rojst”, co zostało oficjalnie potwierdzone.

Rojst - 2 sezon. Kiedy premiera na Netflix, ile odcinków będzie liczył? Drugi sezon serialu „Rojst” - podobnie jak pierwszy - wyreżyseruje Jan Holoubek. Jest on też współtwórcą scenariusza - napisze go razem z Kasprem Bajonem. Informacja o powstawaniu serialu została ogłoszona w postaci krótkiego teasera opublikowanego przez Netflix.

Rojst - 2 sezon. Kiedy premiera na Netflix, ile odcinków będzie liczył?

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Rojst” już trwają. Efekty pracy filmowców powinny pojawić się na Netfliksie w 2021 roku. Sezon będzie liczył sześć odcinków. Fabuła drugiego sezonu serialu „Rojst” rozpocznie się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. Napór wody sprawia, że pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa miasto oraz, znany już widzom z pierwszego sezonu, las na Grontach. Odsłania przy tym tajemnicę, której mieszkańcy woleliby nie ujawniać – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Źródło: PAP Life

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE