Free Fight Federation 2019 - transmisja TV i online. Gdzie na żywo obejrzeć galę?

2019-06-08 15:31
Free Fight Federation 2019 - transmisja
Autor: screen z youtube/MMAPLtv Free Fight Federation 2019 - transmisja

Free Fight Federation to nowa organizacja sportów walki na polskim rynku! Właściciele z przytupem chcą rozpocząć swoją działalność i już podczas I. edycji zobaczymy arcyciekawe pojedynki! W klatce wystąpi m.in. Krystian Pudzianowski, Trybson i Marcin Najman. Kiedy i gdzie oglądać Free Fight Federation 2019?

Free Fight Federation to nowo powstała organizacja MMA w Polsce. "FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce ludzi znanych z pierwszych stron gazet, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy chcą się sprawdzić w najtwardszej formule sportów walki" - tak piszą o sobie założyciele organizacji. Podczas pierwszej gali Free Fight Federation 2019, która odbędzie się 8 czerwca w Zielonej Górze zobaczymy w oktagonie kilku ciekawych zawodników. Swoją pierwszą walkę MMA stoczy brat Mariusza Pudzianowskiego - Krystian, który zmierzy się z Radosławem Słodkiewiczem. Poza tym w klatce zobaczymy m.in. Marcina Najmana, Pawła „Trybsona” Trybałę czy Rafała „Tito” Krylę. O której godzinie i gdzie oglądać galę FFF? Najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

Free Fight Federation 2019 - transmisja POLSAT

I. gala Free Fight Federation 2019 będzie transmitowana w Polsacie! Wydarzenie zaplanowane jest na sobotę, 8 czerwca. Godzina rozpoczęcia transmisji nie jest jeszcze znana, ale można przypuszczać, że będzie to 20:00. Nie powinno zabraknąć także streamu online z FFF 2019. Ten najprawdopodobniej będzie udostępniony w serwisie ipla.tv. Artykuł jest aktualizowany.

Free Fight Federation 2019 - Najman vs. Trybson

NAJNOWSZE