Free Fight Federation 2019 - POWTÓRKA. Gdzie obejrzeć retransmisję z gali w Zielonej Górze?

2019-06-08 15:44
Free Fight Federation 2019
Autor: Materiały prasowe Polsat Free Fight Federation 2019

Free Fight Federation to gala MMA zaplanowana na 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat. Jeżeli komuś nie uda się obejrzeć gali Free Fight Federation 2019 na żywo, może nadrobić zaległości oglądając powtórkę. Wszystkie informacje na temat retransmisji znajdziecie w artykule.

Podczas gali Free Fight Federation po raz pierwszy będziemy świadkami wydarzenia, w którym w karcie głównej zobaczymy konfrontacje ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych, mediów społecznościowych i rozpoznawalne medialnie. W walce wieczoru zmierzą się Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Galę FFF będą komentować Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika i Dominik Durnat. Studio poprowadzą Karolina Szostak i Ernest „Red” Ivanda (wśród gości m.in. Mariusz Pudzianowski, Artur Cieciórski, Naval, Julita Najman, Eliza Trybała). Transmisja na żywo gali FFF 1 od godziny 19:00 w Polsat Sport Fight oraz na ipla.tv, a od godziny 20:05 w Telewizji Polsat. Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę Free Fight Federation 2019?

zobacz: Free Fight Federation - pełna karta walk

Free Fight Federation 2019 powtórka walk

Stacja Polsat nie przewiduje telewizyjnej powtórki z Free Fight Federation, ale to nie znaczy, że nie obejrzymy walk z Zielonej Góry. Cała gala zostanie udostępniona w serwisie ipla.tv.

NAJNOWSZE