Frasier - kultowy sitcom powróci w kolejnej odsłonie! Kiedy premiera nowych odcinków?

i

Autor: NBC/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News Frasier - kultowy sitcom powróci w kolejnej odsłonie! Kiedy premiera nowych odcinków?

Frasier - kultowy sitcom powróci w kolejnej odsłonie! Kiedy premiera nowych odcinków?

2022-10-05 20:05

Kolejny kultowy sitcom wraca po latach. Tym razem padło na "Frasiera", a w tytułowej roli ponownie zobaczymy Kelseya Grammera. Kiedy premiera i co już wiemy o nowych odcinkach?

"Frasier" to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych przełomu wieków, który zdobył szereg nagród i ustanowił nawet rekord statuetek Emmy, czyli telewizyjnych Oscarów. Produkcja opowiadała o perypetiach psychiatry Frasiera Crane'a, który po powrocie do rodzinnego Seattle podjął pracę w radiu, prowadząc audycję poświęconą ludziom zmagających się z rozmaitymi problemami. Teraz wraca do nas z kolejną porcją humoru.

"Frasier" doczeka się kontynuacji

Do zrealizowania kolejnej odsłony "Frasiera" przymierzano się od kilku lat i pomysł wreszcie doszedł do skutku. Jak podaje serwis Deadline, w roli głównej powróci Kelsey Grammer, a całość ma liczyć około 10 odcinków. Szczegóły fabularne owiane są tajemnicą, wiemy jednak, że tym razem tytułowy bohater trafi do zupełnie nowego miasta, gdzie spotka nowych przyjaciół (i wrogów). Możemy zatem domniemywać, że reszta obsady nie powróci w swoich rolach.

Za scenariusze do nowych odcinków "Frasiera" odpowiadają Chris Harris i Joe Cristalli. Serial produkowany jest przez CBS Studios we współpracy z Grammnet NH Productions, na potrzeby Paramount+. Przewidywana data premiery nie jest jeszcze znana. 

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3