Polskie seriale

“Forst” z pełnym zwiastunem i datą premiery. Szykuje się kolejny polski hit?

2023-12-19 11:59

2023 rok kończymy z wyśmienitym i świetnie przyjętym serialem komediowym “1670”, zaś w kolejny wejdziemy z mocnym przytupem, choć w innym, bardziej mroźnym i posępnym klimacie. Już w styczniu ukaże się bowiem wyczekiwany “Forst” – kryminał adaptujący popularną serię książek Remigiusza Mroza. Netflix był tak miły, że wreszcie udostępnił zwiastun, a także zdradził dokładną datę premiery.

“Forst” – zwiastun i data premiery. Kiedy serial trafi do oferty Netfliksa?

Tajemnicza śmierć na Giewoncie i Wiktor Forst, który nie będzie miał w tej sprawie z górki – już wkrótce nasze piękne i majestatyczne Tatry staną się areną brutalnych morderstw, więc komisarz Forst wkroczy do akcji. Co więcej, działając wbrew procedurom, z pomocą dziennikarki Olgi Szrebskiej, odkryje spisek sięgający korzeniami II Wojny Światowej.

Serial powstał na motywach powieści “Ekspozycja” i “Przewieszenie” Remigiusza Mroza, który również pojawi się na ekranie w jednej z ról. W protagonistę wcieli się zaś Borys Szyc, a na ekranie towarzyszyć mu będą m.in. Zuzanna Saporznikow, Andrzej Bienias, Kamilla Baar, Aleksandra Grabowska, Szymon Wróblewski, Maciej Pesta, Michał Suwada, Tomasz Pogoń i Artur Barciś. Wszystkie odcinki “Forsta” trafią do oferty Netfliksa już 11 stycznia 2024 roku.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4