Formuła 1: GP Styrii 2020 - Robert Kubica za kierownicą! Kiedy i gdzie oglądać trening Polaka?

2020-07-10 8:52 PK
Formuła 1, Robert Kubica, Alfa Romeo Racing Orlen, Grand Prix Austrii
Autor: Orlen Robert Kubica był w garażu zespołu podczas inauguracji sezonu 2020

Robert Kubica po kilku miesiącach przerwy ponownie w Formule 1! Nasz kierowca weźmie udział w pierwszym treningu przed weekendowym GP Styrii w Austrii. Polak zastępować będzie Antoniego Giovinazziego. O której godzinie i gdzie oglądać Kubicę w F1?

Robert Kubica od jakiegoś czasu budził nadzieję w kibicach, że ponownie będzie można go zobaczyć na torze Formuły 1. I tak też się stanie! 7 lipca sztab Alfa Romeo potwierdził, że nasz kierowca wystąpi w pierwszym treningu przed zbliżającym się Grand Prix Styrii w Austrii. Polak w wywiadach nie ukrywa, że nie może się doczekać treningu. Jest zmotywowany i chce przekazać jak najbardziej precyzyjne informacje swojemu zespołowi.

Robert Kubica w F1 - transmisja live w TV i ONLINE

Pierwszy piątkowy trening, w którym zobaczymy Roberta Kubicę rozpocznie się o godzinie 10:55 i potrwa do 12:40. Drugi trening zaplanowany jest w godzinach 14:55 – 16:40. Transmisja live z treningów dostępna będzie w Eleven Sports. Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć naszego kierowcę online to może to zrobić w serwisach elevensports.pl, Ipla, Player.pl.

Kolejny wypadek miejskiego autobusu. Wszystko nagrały kamery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE