Formuła 1: GP Brazylii - stream online i transmisja na żywo. O której oglądać wyścig?

2019-11-15 11:03
Formuła 1: GP Brazylii - stream online i transmisja na żywo. O której oglądać wyścig?
Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Formuła 1: GP Brazylii - stream online i transmisja na żywo. O której oglądać wyścig?

GP Brazylii, to niesamowite wydarzenie, które będzie mogli oglądać online i w TV. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie możecie zobaczyć wyścig Formuły 1 i przeżywać sportowe emocje, to dobrze trafiliście. W artykule poniżej, przedstawiamy wszystkie szczegóły tego sportowego wydarzenia. Gdzie oglądać wyścig na żywo w TV i online? O której oglądać wyścig?

Formuła 1: GP Brazylii - stream online i transmisja na żywo. O której oglądać wyścig? Autódromo José Carlos Pace, to miejsce które od 1973 roku gości najlepszych kierowców Formuły 1. Rekord okrążenia został ustanowiony przez Maksa Verstappena podczas GP Brazylii w 2018 roku. Wynosi on 1:11:044. W zeszłym roku wyścig wygrał Lewis Hamilton z Mercedesa. Niestety na torze zdarzył się nieszczęśliwy wypadek w 2007 roku. Podczas wyścigu Stock Car Light, zginął Brazylijczyk Rafael Sperafico. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę opon. O której godzinie i kiedy oglądać w TV i online GP Brazylii?

GP Brazylii - online, stream za darmo 17.11.2019

Gdzie oglądać GP Brazylii online? To najczęściej zadawane pytanie w wyszukiwarce przez kibiców Formuły 1. Mają oni nadzieję, że zobaczą w internecie rywalizację najlepszych kierowców świata. Będzie taka możliwość. GP Brazylii będzie można oglądać od godziny 18:00 na stronie tvpsport.pl. Można również wykupić pakiet w Eleven Sports. Jedną z opcji jest pakiet na 30 dni za ok. 15 złotych.

GP Brazylii - transmisja tv

Gdzie i o której oglądać F1 na żywo w TV? Wyścig o GP Brazylii rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00. Wtedy też oglądając F1 w Eleven bądź TVP SPORT przeniesiemy się ze studia w Warszawie na tor Autódromo José Carlos Pace.

NAJNOWSZE