Formuła 1: GP Belgii - stream online i transmisja na żywo. O której oglądać wyścig?

2019-08-31 19:35
Formuła 1: GP Belgii - stream online i transmisja na żywo. O której oglądać wyścig?
Autor: AP PHOTO/LUCA BRUNO Formuła 1: GP Belgii - stream online i transmisja na żywo. O której oglądać wyścig?

Grand Prix Belgii w Formule 1 organizowane jest od 1925 roku w miejscowości Stavelot. Tor SPA-Francorchamps został zbudowany w 1921 roku. Przez 3 lata do 1924 roku organizowane były tylko wyścigi motocyklowe. Kierowcy Formuły 1 uważają, że tor w Stavelot jest bardzo wymagający. Niekiedy w trakcie wyścigu na jednym odcinku pada deszcz, a na kolejnych świeci słońce. Gdzie oglądać GP Belgii w TV? Czy będzie darmowy stream online? O której oglądać wyścig o GP Belgii?

Formuła 1: GP Belgii - stream online i transmisja na żywo. O której oglądać wyścig? Pierwsze Grand Prix Belgii wygrał Antionio Ascari. W 1998 roku podczas zawodów na torze wydarzył się największy karambol w historii F1. Zaraz po starcie zajmujący jedną z czołowych pozycji David Coulthard po przejechaniu pierwszego zakrętu wpadł w poślizg na śliskiej i mokrej nawierzchni, odbył się od bandy i wpadł w środek stawki zderzając się z innymi uczestnikami wyścigu. Sześć pierwszych maszyn nie zostało uszkodzonych, a 16 bolidów nie nadawało się do jazdy. Wyścig przerwano i powtórzono. Ostatni zwycięzcą Grand Prix Belgii został Sebastian Bettel z Ferrari. Pole Position zdobył Lewis Hamillton, a najszybsze okrążenie zrobił Valtteri Bottas z Mercedesa. Gdzie oglądać GP Belgii w TV? Czy będzie darmowy stream online? O której oglądać wyścig o GP Belgii? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej!

GP Belgii - stream online

Gdzie oglądać GP Belgii online? To pytanie, które najczęściej wpisujecie w wyszukiwarce. Specjalnie przez kibiców Formuły 1, postanowiliśmy ułatwić Wam szukanie tych informacji i zawarliśmy je w tym artykule. GP Belgii będzie można obejrzeć za darmo online, ale niestety nie całego wyścigu. GP Belgii będzie można oglądać od godziny 16:00 na stronie tvpsport.pl. By oglądać GP Belgii online 01.09.2019 od samego początku na urządzeniach mobilnych, laptopie bądź tablecie, należy wykupić pakiet w Eleven Sports. Jedną z opcji jest pakiet na 30 dni za ok. 15 złotych.

GP Belgii: transmisja w TV

Gdzie i o której oglądać F1 na żywo w TV? Wyścig o GP Belgii rozpocznie się punktualnie o godzinie 15:00. Kibice, którzy chcą obejrzeć wyścig w TV w całości, będą musieli włączyć kanał Eleven Sports 1. To właśnie wtedy przeniesiemy się ze studia w Warszawie na tor w Belgii.

Transmisja z GP Belgii dostępna będzie również na ogólnodostępnym kanale telewizyjnym, jakim jest TVP SPORT. Tam jednak obraz z toru pokazany będzie od godziny 16:00.

NAJNOWSZE