Yellowstone 5B

i

Autor: Materiały prasowe

SERIALE

Finałowy sezon "Yellowstone" z datą premiery! Gdzie obejrzeć nowe odcinki w Polsce?

2024-06-20 23:50

Światowy hit "Yellowstone" powróci jeszcze w tym roku! I chociaż informacje o tegorocznej premierze pojawiały się już wcześniej w sieci, to teraz jest oficjalna data finałowej serii. Nowe odcinki przyjmą się równie dobrze, co poprzednie? Kiedy i gdzie obejrzymy nadchodzące i wyczekiwane epizody? Oto wszystkie najważniejsze informacje.

"Yellowstone" to kronika rodziny Duttonów, posiadaczy największego ranczo w Stanach Zjednoczonych. Pośród zmiennych sojuszy, niewyjaśnionych morderstw, zadanych ran i ciężko wypracowanego szacunku, właściciele są w konflikcie z przygranicznymi sąsiadami – rozrastającym się miastem, rezerwatem Indian oraz pierwszym parkiem narodowym Ameryki. Teraz cała ta historia zmierza powoli do końca, a wyczekiwany sezon 5B już niedługo zagości w naszych domach.

10 aktorów, o których nie wiedzieliście, że są muzykami | To Się Kręci #35

"Yellowstone" - sezon 5B. Kiedy premiera w Polsce?

W stanie Montana właśnie odbywają się zdjęcia do nowych odcinków serialu od MTV Entertainment Studios oraz 101 Studios. I chociaż produkcja jest na etapie zdjęć, to poznaliśmy już oficjalną datę premiery nowych odcinków. Sezon 5B serialu "Yellowstone" będzie miał swoją premierę 14 listopada 2024 roku. Warto dodać, że ten sezon, jak i wszystkie pozostałe, obejrzymy wyłącznie w SkyShowtime