mocne kino

Filmy tak popaprane, że nie obejrzycie ich do końca. Podejmiecie wyzwanie?

2023-04-24 15:10

Horrory gore bywają tak drastyczne, że ilość przemocy i brutalnych scen chwilami uniemożliwia nam dalszy seans. Których filmów w zasadzie nie da się obejrzeć do końca? Wyłoniliśmy dla was 5 najbardziej drastycznych przypadków. https://cms.grupazprmedia.pl/zpr_galleries_domain_photos/gp-UAZr-7PFQ-3Dkn

Horror to bardzo pojemny gatunek filmowy, który może pochwalić się doprawdy pokaźną ilością podgatunków. Mamy przecież między innymi ghost stories (czyli klasyczne opowieści o duchach), slashery, horrory religijne, oraz oczywiście - gore. Najpopularniejszym reprezentantem ostatniej kategorii jest stanowczo "Teksańska masakra piłą mechaniczną", która przeszła już do klasyki kina. Kilku filmowców uraczyło nas jednak produkcjami znacznie bardziej krwawymi i drastycznymi. Dziś wyłoniliśmy dla was 5 z nich.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej traumatyzujące filmy w dziejach kina

Filmy tak popaprane, że nie obejrzycie ich do końca

Hektolitry krwi, wymyślne tortury i sceny tak przesiąknięte przemocą i wszelkiej maści dewiacjami, że nawet najbardziej wytrzymali widzowie mogą nie wytrzymać w trakcie seansu. Które filmy są tak drastyczne i wręcz popaprane, że obejrzenie ich w całości graniczy niemal z cudem? Zajrzyjcie do naszej galerii!

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej niedocenione filmy i seriale ostatnich lat. Te tytuły zasłużyły na większe uznanie

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12