Filmy romantyczne wszech czasów. Absolutny TOP 10. Co trzeba obejrzeć?

2019-10-04 13:08
Filmy romantyczne wszech czasów. Absolutny TOP 10. Co trzeba obejrzeć?
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=jGRg8DQleZI Filmy romantyczne wszech czasów. Absolutny TOP 10. Co trzeba obejrzeć?

Wyobraźcie sobie romantyczny wieczór we dwoje przy świecach, a w tle Wasz ulubiony film romantyczny. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy absolutny TOP 10 wszech czasów, jeżeli chodzi o romanse. Co trzeba obejrzeć w trakcie długich jesiennych wieczorów? Sprawdźcie koniecznie ranking EskaCinema.pl.

Filmy romantyczne wszech czasów. Absolutny TOP 10. Co trzeba obejrzeć? Długie jesienne wieczory skutkują nadrobieniem zaległości filmowych. Przy okazji można spędzić romantyczny wieczór przy świecach ze swoją drugą połówką. Zaskoczcie swoich partnerów bądź partnerki i zobaczcie, które filmy romantyczne wszech czasów należy obejrzeć. Przygotowaliśmy dla Was absolutny TOP 10. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie koniecznie w artykule poniżej!

Filmy romantyczne wszech czasów - Dziennik Bridget Jones

Absolutnie wszystkie trzy części filmu Dziennik Bridget Jones. U progu nowego roku 32-letnia Bridget Jones postanawia wziąć swoje sprawy w swoje ręce - i zaczyna prowadzić intymny dziennik. Ma on wszelkie szanse stać się bestsellerem, bo Bridget ma wyrobione zdanie na temat mężczyzn, seksu, aerobiku, jedzenia i wszystkiego, czym żyje współczesna kobieta, a co najważniejsze - wali prawdę prosto z mostu i niczego nie owija w bawełnę. Chcesz rozpocząć nowe życie? Zaufaj Bridget - zacznij prowadzić dziennik!

Filmy romantyczne wszech czasów - Oświadczyny po irlandzku

Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby w Leap Day czyli 29 lutego oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się swoim wybrańcom, muszą oni powiedzieć tak. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak zdeterminowana, aby dotrzeć do swojego chłopaka z oświadczynami, zanim skończy się dzień, nawet jeśli musi w tym celu przeprawić się przez pół kraju. Pomaga jej w tym poznany właściciel gospody Declan.

Filmy romantyczne wszech czasów - Mężczyzna, który mi się podoba 

Françoise otrzymała propozycję zagrania roli w amerykańskim filmie i w tym celu przyjeżdża na parę dni do Los Angeles. Podczas kręcenia zdjęć spotyka Henri - Francuza mieszkającego na stałe we Włoszech. Po dość krótkim okresie spędzonym wspólnie aktorkę i kompozytora łączy namiętne uczucie. Tuż po zakończeniu zdjęć oboje wyjeżdżają do Las Vegas. Romantyczna podróż wkrótce się kończy, bo Françoise musi pojechać do Nowego Jorku na dalsze zdjęcia do powstającego filmu. W hotelu odbiera telefon od Henriego - oboje mają się spotkać za dziesięć dni na lotnisku w Nicei ...

Filmy romantyczne wszech czasów - Czego pragną kobiety 

Nick Marshall jest typowym kobieciarzem, a z zawodu specjalistą od reklamy i - wydawałoby się - wybitnym pracownikiem, który wejdzie na sam szczyt. Przeszkodą okazuje się pewna kobieta imieniem Darcy, która otrzymuje stanowisko, o którym marzył. Nick jest nieźle wkurzony i to nie tylko na nią, ale na wszystkie kobiety jakie chodzą po naszej planecie. Pewnego dnia ulega jednak wypadkowi, wskutek którego nie umiera, ale doznaje wstrząsu, po którym słyszy myśli kobiet.

Filmy romantyczne wszech czasów - Zakochany Szekspir

Wiliam Szekspir, młody dramaturg cierpi na niemoc twórczą i to właśnie w okresie, gdy dostaje zamówienie na sztukę, która może okazać się jego "przepustką do lepszego świata". Pewnego dnia podczas przesłuchania aktorów poznaje urodziwego młodzieńca, któremu powierza jedną z głównych ról. Jednak niechcący Will odkrywa, że jego młody przyjaciel w rzeczywistości jest... kobietą o imieniu Viola.

Filmy romantyczne wszech czasów - O północy w Paryżu

W O północy w Paryżu śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez i Gil przybywają do światowej stolicy romansu, by zaplanować ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana, a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni! W gwiazdorskiej obsadzie magicznej komedii Woody’ego Allena znajdziemy także laureatów Oscara, Adriena Brody'ego oraz Kathy Bates w rolach miłosnych doradców Gila.

Filmy romantyczne wszech czasów - W deszczowy dzień w Nowym Jorku

Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji. Reżyser filmowy zaprasza dziewczynę na pokaz roboczej wersji jego najnowszego dzieła. Będąca początkującą dziennikarką Ashleigh zostaje wciągnięta przez wydarzenia, dzięki którym poznaje scenarzystę oraz gwiazdę kina – Francisco Vegę. Pozostawiony samemu sobie Gatsby przypadkowo spotyka i spędza cały dzień w towarzystwie Chan – młodej i błyskotliwej siostry swojej ex dziewczyny. Rozmarzony i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz – ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę.

Filmy romantyczne wszech czasów - Kiedy Harry poznał Sally

Historia dwunastoletniego związku dwojga młodych ludzi, których drogi po skończeniu studiów rozchodzą się. Po pięciu latach przypadkowo spotykają się w samolocie. Początkowa niechęć z wolna przeobraża się w przyjaźń. Po wielu wspólnie spędzonych chwilach ciężko jest im stwierdzić czy dalej są tylko przyjaciółmi, czy łączy ich coś więcej.

Filmy romantyczne wszech czasów - Dzień świstaka

Zgorzkniały prezenter telewizyjnej prognozy pogody, Phil, wyjeżdża do miasteczka Punxsutawney, żeby relacjonować coroczne Święto Świstaka - przepowiadające (lub nie) nadejście wiosny. Wieczorem dochodzi do wniosku, że to najgorszy dzień w jego życiu. Kiedy budzi się następnego ranka, z przerażeniem stwierdza, że znów jest 2 lutego. Dla Phila czas stanął w miejscu i musi przeżywać wciąż to samo.

Filmy romantyczne wszech czasów - To właśnie miłość

Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street... Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość... Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk... Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża... Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole... Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna...

NAJNOWSZE