FILMY 2021 - premiery, Marvel, polskie, komedie, horrory, animowane

2020-07-07 14:41 Kamil Pawłowski
Filmy 2021
Autor: Pixabay

FILMY 2021 - na te premiery czekają wszyscy fani kina! Co zobaczymy w przyszłym roku na dużym ekranie? Komedie, dramaty, horrory, a może interesują was filmy animowane? Co zaplanował dla widzów Marvel? A może coś z naszego podwórka? W naszym zestawieniu nie zabraknie i polskich produkcji. Daty premier, zwiastuny i opisy filmów, które pojawią się w 2021 roku w kinie przed wami!

FILMY 2021 - lista premier, na które warto czekać. Rok 2020 przejdzie do historii za sprawą pandemii koronawirusa, która spowodowała zamknięcie kin na całym świecie i wstrzymaniem produkcji filmowych. Przez kilka miesięcy widzowie byli odcięci od możliwości obejrzenia filmu na dużym ekranie. Wiele premier zamiast do sal kinowych trafiło bezpośrednio do serwisów streamingowych. Jednak widzowie, którzy kochają wyjścia do kina wiedzą, że obejrzenie filmu na ekranie komputera to nie to samo. Dla wszystkich spragnionych kinowych wrażeń podsyłamy zestawienie filmowych premier na 2021 rok! Artykuł jest aktualizowany.

Filmy 2021: Escape Room 2

Premiera 1 stycznia. 

Filmy 2021: Broad Peak 

Wyprodukowany przez East Studio Broad Peak w reżyserii Leszka Dawida, autora głośnego hitu Jesteś Bogiem, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Macieja Berbeki – legendarnego polskiego himalaisty, który zapragnął zdobyć szczyt jednej z najniebezpieczniejszych gór świata. To z jego perspektywy poznamy kulisy pierwszego w historii zimowego wejścia na szczyt Broad Peak, którego dokonali Polacy w 2013 roku. Premiera 8 stycznia. 

Filmy 2021: The Eternals

The Eternals to nowa grupa superbohaterów w uniwersum Marvela. Zamieszkują od wieków ziemię w tajemnicy przed ludźmi. Akcja The Eternals dzieje się po wydarzeniach ukazanych w Avengers. Premiera 12 lutego

Filmy 2021: Morbius

Morbius, jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci uniwersum Marvela. W postać enigmatycznego antybohatera – Michaela Morbiusa – wciela się laureat Oscara® Jared Leto. Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, szybko staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba. Premiera 19 marca

Filmy 2021: Wyprawa do dżungli

Rabusie, tubylcy, legendy i klątwy - ile przeszkód napotkają pod drodze główni bohaterowie "Wyprawy do dżungli"? Czy uda im się zrealizować cel ryzykownej ekspedycji, jakim jest odnalezienie drzewa o wyjątkowych właściwościach leczniczych? Premiera 30 lipca.

Filmy 2021: Hamilton

Premiera 15 października.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu
NAJNOWSZE