Film "Pokusa" - kiedy w kinach? Data premiery, obsada, zwiastun

2023-01-25 14:02 Leon Pietrzak
Pokusa
Autor: Monolith Films

"Pokusa" jeszcze w styczniu 2023 zawita na wielkie ekrany w całej Polsce. To kolejny polski erotyk w gwiazdorskiej obsadzie, który pokazuje mroczną stronę show-bieznesu bez żadnej cenzury. Kiedy premiera i kogo zobaczymy w głównych rolach?

POKUSA to thriller erotyczny inspirowany książką Edyty Folwarskiej, a wyreżyserowany przez Marię Sadowską - twórczynię takich hitów jak "Dziewczyny z Dubaju", czy "Sztuka kochania". Film oparty jest na prawdziwej historii, która opowiada losy atrakcyjnej i ambitnej młodej dziennikarki. Bohaterka rozpoczyna pracę w popularnym serwisie, ale nie zdaje sobie sprawy, że ta branża wygląda zupełnie inaczej, niż sobie wyobrażała. W nowej pracy dostaje pierwsze zadanie, które polega na napisaniu materiału na temat znanego piłkarza. Przez trzy dni nie będzie odstępować go na krok. Wszystko, co przeżyje i czego doświadczy będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Czy "Pokusa" ma szansę przebić słynne "365 dni"?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Żona Marcina Mroczka to prawdziwa seksbomba! Kim jest Marlena Muranowicz?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Pokusa 2023 - obsada filmu

W polskim thrillerze erotycznym zobaczymy wiele znanych nazwisk. W główne role wcielają się Helena Englert, Piotr Stramowski i Andrea Preti. Na ekranie nie zabraknie też Piotrka Głowackiego, Joanny Liszowskiej, Sabiny Karwala, Ewy Ekwy oraz Klaudii El Dursi.

Sonda
Obejrzysz film "Pokusa" w kinie?

Pokusa - kiedy w kinach? Data premiery, zwiastun

Film Marii Sadowskiej to opowieść tak śmiało przekraczająca granice, że premiera na pewno nie obejdzie się bez echa. Czy to będzie jeden z najlepszych erotyków w historii polskiej kinematografii? Konkurencja jest wielka, a wymagania widzów jeszcze większe. "Pokusa" trafi na kinowe ekrany w piątek 27 stycznia 2023 r. Poniżej udostępniamy oficjalny zwiastun. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE