Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

i

Autor: Instagram.com/marlmurano Marlena Muranowicz - kim jest żona Marcina Mroczka?

Żona Marcina Mroczka to prawdziwa seksbomba! Kim jest Marlena Muranowicz?

2023-01-29 18:57

Marcin Mroczek to aktor, który nigdy nie wyciągał na pierwszy plan swojego życia prywatnego. Mało osób wie, kim jest jego żona. Marlena Muranowicz jest jego małżonką już 10 lat, a dopiero teraz dostrzegło ją wielu internautów. Ukochana gwiazdy serialu M jak miłość to prawdziwa seksbomba! Co o niej wiemy?

Marcin Mroczek znany jest głównie z roli Piotrka Zduńskiego w M jak miłość. Z tego powodu wiele osób kojarzy go z Katarzyną Cichopek, która gra jego serialową żonę Kingę. Oczywiście w prawdziwym życiu nie są parą, a jeden z bliźniaków Mroczek już od lat jest szczęśliwie żonaty. Kim jest jego wybranka? Mowa o Marlenie Muranowicz. Aktor zakochał się w pięknej kobiecie szybko po rozstaniu z prezenterką Agnieszką Hyży, wcześniej Popielewicz. Para wzięła ślub w 2013 roku. Od tamtej pory Marcin i Marlena doczekali się dwójki dzieci - Ignacego i Kacpra. W ostatnim czasie Marlena została zauważona na Instagramie i powoli wyrasta na nową influencerkę. Nic dziwnego, ponieważ zdjęcia na jej profilu robią niesamowite wrażenie!

Były uczestnik Top Model zamienił wybieg na branżę dla dorosłych. Zaprzepaścił karierę modela?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Marlena Muranowicz - kim jest?

Marlena Muranowicz znana jest głównie jako żona Marcina Mroczka, ale wcześniej pracowała już jako modelka. Wiadomo, że aktualnie prowadzi agencję hostess. Pasjonują ją też podróże, co widać po jej profilu na Instagramie. 34-latka nie boi się też publikacji odważnych zdjęć. W komentarzach nie brakuje zachwytów nad żoną gwiazdy M jak miłość. Czy Marlena już wkrótce podbije media społecznościowe i salony? Z pewnością ma do tego duże predyspozycje! Kilka jej zdjęć zamieszczamy niżej.

Maja Frykowska po latach skomentowała seks w Big Brotherze. "Linczowano mnie"