Festiwal Weselnych Przebojów

i

Autor: Materiały Prasowe

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: prowadzący. Kim są gospodarze programu?

2021-08-12 13:46

13 sierpnia w piątkowy wieczór w Mrągowie wystąpi Sławomir, który wraz z żoną Kajrą zaśpiewa swoje wielkie hity „Miłość w Zakopanem”, „Weselny pyton” oraz przebój „Daj mi tę noc”. Zespół Masters rozkręci imprezę piosenką „Żono moja” i energicznym utworem „Bałkanica”.

Michał Wiśniewski przygotował m.in. „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a zespół Boys oprócz hitu „Wolność”, wykona także szlagier „Una Paloma Blanca”. Na scenie mrągowskiego amfiteatru zaśpiewają również Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, MIG, Piękni i Młodzi, Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr.

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: prowadzący. Kim są gospodarze programu?

Gospodarzami wydarzenia będą niezawodni: Ela Romanowska i Rafał Maserak, czyli festiwalowe małżeństwo z 5-letnim stażem oraz para młoda: aktorka Klaudia Halejcio i Łukasz Żak, popularny stand-uper. Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to najbardziej przebojowa impreza ślubna lata! Gwarantowani - najpopularniejsi artyści i piosenki, które porywają tłumy na weselach! W tym roku prowadzący Ela Romanowska i Rafał Maserak wcielą się w świadków na ślubie brata Rafała - Łukasza i jego żony Klaudii, którzy decyzję o ślubie podejmą… nie tylko z miłości. Największym impulsem okaże się niespodziewana informacja, że ich rodzina niebawem znacznie się powiększy. Wydarzenie transmitowane będzie na antenie Polsatu od godz. 20:05.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK