Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - prowadzący. Kto będzie gospodarzem 6. edycji imprezy w Mrągowie?

2022-08-03 14:31 Adrian Rybak
Festiwal Weselnych Przebojów 2022
Autor: Polsat Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - prowadzący imprezy.

Przed nami kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów 2022! 12 i 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie będziemy świętować huczne zaślubiny wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Drugi dzień Festiwalu poświęcony będzie zespołowi Ich Troje, który w Mrągowie będzie obchodził swoje 25-lecie. Wiemy też, kto poprowadzi imprezę.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 to będzie prawdziwa zabawa! Sławomir wraz z żoną Kajrą zaśpiewają „Miłość w Zakopanem”, „Weselnego pytona” oraz najnowszą piosenkę „Andrzej”. Golec uOrkiestra porwie weselnych gości przebojami „Crazy is my life” i „Ściernisko”. Urszula zaśpiewa m.in. piosenki „Malinowy król” i „Konik na biegunach”, a zespół Boys wykona przebój „Szalona”. Na mrągowskiej scenie zobaczymy również zespoły : Classic, Masters, Top Girls, Brathanki, Hamak, a także Staszka Karpiel-Bułeckę, Wojciecha Gąssowskiego, Dona Vasyla, Mariusza Kałagę. Artyści oprócz swoich największych hitów, zaśpiewają również przeboje, których nie może zabraknąć na żadnym polskim weselu: „Zabrałaś serce moje”, „Szła dzieweczka do laseczka”, „Rudy się żeni”, czy „Biały miś”.

ZOBACZ TAKŻE: To koniec Ich Troje? Zaskakujące słowa Michała Wiśniewskiego

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

W sobotę będziemy uroczyście obchodzić ćwierćwiecze istnienia Ich Troje. Koncerty tego zespołu zawsze były wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników! Tak będzie z pewnością również tym razem. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedał blisko 12 milionów płyt. Podczas koncertu w Mrągowie usłyszymy zarówno największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to…", "Zawsze z Tobą chciałbym być”, jak i piosenki z nowej płyty, w tym "Nie szukaj mnie". Gościnnie na scenie wystąpią m.in. Doda oraz Justyna Majkowska – druga wokalistka zespołu. To nie koniec niespodzianek! Na scenie u boku Michała pojawią się również jego najbliżsi – syn Xavier i córka Etiennette, z którymi stworzy niezwykłe duety.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - prowadzący

Gospodarzami imprezy będą Ela Romanowska i Rafał Maserak - festiwalowe małżeństwo z 6-letnim stażem. Świadkowie to Klaudia Halejcio i Łukasz Zaczek.

Festiwal Weselnych Przebojów – transmisja w piątek o godz. 20:00 na antenie Polsatu (od 22:45 na antenach Disco Polo Music i Polo TV)

Jubileusz 25-lecia Ich Troje – transmisja w sobotę o godz. 20:00 na antenie Polsatu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE