Michał Wiśniewski

i

Autor: WBF

To koniec Ich Troje? Zaskakujące słowa Michała Wiśniewskiego

2022-07-30 14:13

Ich Troje promuje najnowszy krążek zespołu pt. X przykazań, czyli projekt X. Koncerty trwają w najlepsze. Jednak po występie w sopockiej Operze Leśnej lider zespołu Michał Wiśniewski zamieścił zaskakujący wpis na Instagramie. Post wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Sprawdziliśmy dlaczego!

Zespół Ich Troje nie wziął urlopu na wakacje. Wręcz przeciwnie, cały czas koncertuje promując swoją najnowszy krążek X przykazań, czyli projekt X. Jednak niedawno Michał Wiśniewski poinformował, że to ostatnia płyta zespołu Ich Troje. Od tej pory plotki na temat niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej, która stworzyła takie hity jak Powiedz, Zawsze z tobą chciałbym być czy Babski świat, nie cichną. Po 27 latach fani zastanawiają się czy to nie koniec działalności zespołu. Sprawę skomentował sam Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski - wiek, wzrost, dzieci, żony, Instagram

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Ich Troje - zespół zawiesza karierę?

Jakiś czas temu lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski poinformował, że płyta X przykazań, czyli projekt X będzie ostatnią płytą w karierze Ich Troje. Według wielu to jednoznaczne - koniec zespołu Ich Troje. Po wyznaniu Michała Wiśniewskiego fani byli wstrząśnięci. W sieci pojawiły się głosy, że to najgorsza decyzja w całej karierze zespołu. Michał Wiśniewski postanowił podzielić się na Instagramie pewnym wyjątkowym zdjęciem. Lider zespołu podziękował fanom i ujawnił, czy należy martwić się o przyszłość Ich Troje. W Internecie ponownie zawrzało!

Michał Wiśniewski - Ich Troje

Michał Wiśniewski szczerze odpowiedział na plotki o końcu Ich Troje. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać pełną salę fanów zespołu. Lider grupy podziękował im za obecność i wsparcie oraz zabrał głos na temat końca kariery.

Zabrze Summer Festival: Michał Wiśniewski gwiazdą koncertu

Tyle osób przewiduje koniec zespołu Ich Troje… A czy mi się zdaje, czy całkiem zacnie zapełniliśmy Operę Leśną w Sopocie…? Dziękuję - podsumował plotki Wiśniewski.

Pod wpisem pojawiła się masa komentarzy. Fani zespołu nie ukrywali szczęścia!

Jaki koniec, nie ma opcji!

Byłam i nie przewiduje końca zespołu, to była reaktywacja z mocą

Bycie na Waszym koncercie to jak powrót do przeszłości

Jak dla mnie, wielki powrót, trzymam kciuki

Sonda
Którą piosenkę Ich Troje lubisz najbardziej?