Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020: POWTÓRKA w telewizji i online

2020-08-14 8:44 PK
Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

W weekend 8-9 sierpnia o godz. 20:45 widzowie TVP2 zobaczą Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Na scenie wystąpi szereg gwiazd m.in.: Zenon Martyniuk, Fun Factory, Boys, Dr. Alban, Weekend, 2Unlimited, Bayer Full. Jeżeli przegapicie koncert transmitowany na żywo będziecie mogli nadrobić zaległości oglądając powtórkę.

Festiwal Muzyki Tanecznej po raz trzeci odbędzie się w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Tym razem do wspólnej zabawy zaprasza Marek Sierocki, który będzie pełnił dwie role – prowadzącego i DJ-a. W sobotę na scenie amfiteatru Kadzielnia wystąpią: Zenon Martyniuk, Dr. Alban, FunFactory, Boys, Bayer Full, F.R. David, Piękni i Młodzi, Daj To Głośniej, Weekend, After Party, Jorrgus, Classic, 2 Unlimited, Ronnie Ferrari. W roli prowadzących zobaczymy: Izabellę Krzan, Tomasza Kammela i Marka Sierockiego, a relację zza kulis przedstawi Mateusz Szymkowiak.

Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020

W niedzielę publiczność i widzowie będą się bawić w rytmie piosenek w wykonaniu: FunFactory, Boys, Classic, 2 Unlimited, Extazy, Power Play, CamaSutra, Dr. Alban, Zenon Martyniuk, MiG, Piękni i Młodzi, Weekend, Jorrgus, Mejk, Baby Full, Daj To Głośniej i Bayer Full. Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i oczywiście Marek Sierocki, a zza kulis będzie ich wspierać Mateusz Szymkowiak.

Festiwal Muzyki Tanecznej 2020 - powtórka

Powtórkę koncertu będzie można obejrzeć online na stronie vod.tvp.pl. Koncerty zostaną udostępnione tuż po emisji telewizyjnej. Powtórek w TV stacja TVP jak na razie nie przewiduje.

INNA w ekskluzywnym występie na ESKA.pl. Ten koncert porwie Was do tańca!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE