Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020: Kiedy, gdzie i o której oglądać w TVP2 i ONLINE?

2020-08-08 15:37 PK
Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020: Szalone party Marka Sierockiego. Pod taką nazwą zobaczymy koncerty najpopularniejszych polskich wykonawców oraz popularne gwiazdy z zagranicy! Najważniejsze informacje dotyczące transmisji na żywo z tego wydarzenia znajdziecie poniżej.

Festiwal Muzyki Tanecznej już po raz trzeci odbędzie się w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Tym razem na wielkie szalone party zaprasza DJ Marek Sierocki. Na scenie Kadzielni zagrają gwiazdy z Polski i zagranicy, m. in.: Fun Factory, Dr Alban, Zenon Martyniuk, Weekend, 2Unlimited, After Party, Piękni i Młodzi, Boys. Rozmach realizacji widowiska sprawi, że będzie to gorący weekend pełen pozytywnych wibracji, hitów do tańca i wspólnego śpiewania. Gdzie oglądać Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020 w tv i online? O której?

Festiwal Muzyki Tanecznej 2020: transmisja TV i ONLINE

Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020 odbędzie się w sobotę, 8 sierpnia o godzinie 20:45 (część I i II) oraz w niedzielę, 9 sierpnia o godzinie 20:45 (część II i IV). Emisja koncertów w TVP2. Jeżeli chcielibyśmy obejrzeć koncert online to będziemy mogli to zrobić po premierze w telewizji. Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020 zostanie udostępniony w serwisie vod.tvp.pl.

INNA w ekskluzywnym występie na ESKA.pl. Ten koncert porwie Was do tańca!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE