Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019 - POWTÓRKA. Kiedy i o której oglądać retransmisję?

2019-08-13 15:07
Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019 - POWTÓRKA. Kiedy i o której oglądać retransmisję?
Autor: Materiały prasowe Radia WAWA

Festiwal Muzyki Tanecznej w Kieleckiej Kadzielni odbędzie się już po raz drugi. Muzyczne widowisko będzie transmitowane na żywo na antenie TVP 2. Czy osoby, które przegapiły emisję koncertu będą mogły go obejrzeć w innym terminie? Kiedy i gdzie obejrzeć retransmisję z koncertów?

Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019 - POWTÓRKA. Kiedy i o której oglądać retransmisję? To pytanie zadają sobie wszyscy fani Festiwalu Muzyki Tanecznej, który emitowany jest na antenie telewizyjnej Dwójki. Ogromna multimedialna scena i gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki disco i dance. Koncert poprowadzą Izabella Krzan, Rafał Patyra, Mateusz Szymkowiak, Marek Sierocki i Edyta Herbuś. W trakcie muzycznego show będziecie mogli pozdrawiać swoich bliskich, wysyłać filmiki z wakacji i dedykować piosenkę bliskiej osobie.

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 - POWTÓRKI

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 będziecie mogli obejrzeć 10 i 11 sierpnia. Na antenie TVP2 transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00. Czy będzie można obejrzeć powtórki? Mamy bardzo dobrą wiadomość dla osób, które nie zdążą z jakiejś przyczyny obejrzeć koncertu Festiwal Muzyki Tanecznej na żywo. Retransmisje koncertów będziecie mogli zobaczyć w piątek 16 sierpnia 22:00 w TVP 2 oraz na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE