Sławomir

i

Autor: wbf

Festiwal Kobylnica 2022 - transmisja w TV i ONLINE, powtórka. Kiedy oglądać?

2022-08-05 13:41

Festiwal Kobylnica 2022 to wydarzenie, które z pewnością zainteresuje wszystkich fanów muzyki disco polo. 5 lat od ostatniego festiwalu największe gwiazdy gatunku ponownie wystąpią na jednej scenie, a koncert będzie można śledzić na żywo w telewizji. Sprawdź, gdzie można obejrzeć Festiwal Kobylnica 2022.

Festiwal Kobylnica 2022 to jedna z największych imprez disco polo. Wydarzenie powraca po pięciu latach. Na scenie ponownie pojawią się wielkie gwiazdy polskiej muzyki tanecznej. Wystąpią Boys, Shazza, Weekend, Piękni i Młodzi, Sławomir, Mig, Topky, Daj to głośniej, After Party, Top Girls, Czadoman, Playboys, Andre, Masters, Bayer Full, Top One, Voyager, Marcin Siegieńczuk, Fanatic, MiłyPan, Łobuzy, Defis i Camasutra. Koncert będzie można śledzić na żywo w telewizji, a więc nie trzeba być na miejscu, aby usłyszeć i zobaczyć występy gwiazd. Sprawdź niżej, gdzie oglądać Festiwal Kobylnica 2022.

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - prowadzący. Kto będzie gospodarzem 6. edycji imprezy w Mrągowie?

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Festiwal Kobylnica 2022 - transmisja w TV i ONLINE

Festiwal Kobylnica 2022 odbędzie się w piątek 5 sierpnia. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie go można oglądać na żywo na antenie kanałów Polsat, Disco Polo Music i Polo TV. Transmisja prawdopodobnie będzie też dostępna w internecie dla użytkowników Polsat GO.

ZOBACZ TAKŻE: To koniec Ich Troje? Zaskakujące słowa Michała Wiśniewskiego

Festiwal Kobylnica 2022 - powtórka

Nie wiadomo nic na temat powtórki koncertu. Istnieje jednak możliwość, że Festiwal Kobylnica 2022 będzie powtarzany w Disco Polo Music oraz Polo TVN.