Rafał Paryra

i

Autor: WBF

Ferie z TVP - kiedy w TV? Godziny, programy, online

2020-12-18 16:21

Ferie TVP to nowy projekt Telewizji Polskiej, w ramach którego stacja przygotowuje programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży dostępne zarówno w darmowych kanałach telewizyjnych, jak i online. Ferie TVP przygotowywane są we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, a ich ambasadorką została Roksana Węgiel. W ramówce znajdą się filmy czy seriale, ale także liczne autorskie programy edukacyjne stacji.

Ferie z TVP - kiedy w TV? Godziny, programy, online. Co w ofercie nowej propozycji Telewizji Polskiej? TVP postanowiła zapewnić dzieciom i młodzieży szkolnej filmy i programy edukacyjne, w związku z obostrzeniami, które zostały wprowadzone w okresie ferii zimowych ze względu na panującą pandemię koronawirusa.

Ferie z TVP - kiedy w TV? Godziny, programy, online

Jak czytamy w komunikacie prasowym, emisja Ferii z TVP rozpocznie się od 4 stycznia 2021 roku. Na TVP ABC codziennie w godzinach 8:00-13:00 emitowane będą programy dla dzieci w wieku 4-10 lat. Stacja przygotowała dla nich m.in. programy animowane, a także nowy program Ugotuj nam bajkę.

Programy dla starszych dzieci i młodzieży emitowane będą również w godzinach 8:00-13:00 w TVP3. Będzie je można oglądać także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl, a także dedykowanej strony ferie.tvp.pl. W programie znajdą się m.in. filmy i seriale edukacyjne, a także autorskie programy TVP takie jak:

  • Piłkarskie ABC
  • Strefa ruchu
  • Poczuj rytm
  • Zaczarowany świat sztuki!
  • e-MOCje

Odcinki programów po emisji telewizyjnej będzie można zobaczyć także na Vod.tvp.pl.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE