Fauda

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

FAUDA sezon 4 - data premiery, obsada, zwiastun. Kiedy nowe odcinki na Netflix?

2022-11-30 13:29

Fauda nadchodzi z czwartym sezonem! Izraelska produkcja będzie dostępna w Polsce na Netfliksie na początku 2023 roku. Ile będzie wszystkich odcinków? Co się wydarzy? Wiemy już, że w obsadzie zobaczymy gwiazdę Lucyfera i The Crown!

Fauda 4 wraca z nowymi epizodami, które według zapowiedzi twórców zostały zrealizowane z jeszcze większych rozmachem! Tym razem na Dorana i jego ekipę będzie czekać jeszcze więcej niebezpiecznych sytuacji, a niektóre z nich mogą mieć tragiczne w skutkach konsekwencje. Fauda rozkochała w sobie szczególnie polskich widzów, którzy od dawna czekają na kontynuację. No i nareszcie się doczekali, bo nowe odcinki zawitają do biblioteki Netfliksa już na początku 2023 roku!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Różowe lata 90." w pierwszej zapowiedzi! Kiedy premiera kontynuacji kultowego serialu?

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Fauda sezon 4 - obsada

W obsadzie czwartego sezonu serialu "Fauda" nie zabraknie nowych twarzy! Na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak Inbar Lavi ("Lucyfer), Amir Boutrous ("The Crown"), Mark Ivanir ("Barry") oraz Loai Noufi i Lucy Ayoub ("Hashoter Hatov"). Oczywiście w nowych odcinkach powróci również Doron ze swoją drużyną.

Fauda sezon 4 - kiedy premiera w Polsce? Ile odcinków?

Czwarty sezon "Fauda" będzie składał się z 10. odcinków, w których zobaczymy, jak Doron mierzy się z palestyńskimi bojownikami i aktywistami z Libanu. Premiera została zaplanowana na 20 stycznia 2023. Serial będzie dostępny na platformie Netflix. Poniżej udostępniamy oficjalny zwiastun.