Farma 3

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=yL-NURhmVGM

Programy

Farma 3: Widzowie wiedzą już, kto wygra? Te komentarze nie pozostawiają wątpliwości

2024-02-21 15:32

Trzeci sezon Farmy niemal od pierwszego odcinka przynosi wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, zaskakujących sojuszy oraz mrożących krew w żyłach pojedynków. Z gospodarstwem żegnają się kolejni uczestnicy, napięcie momentami sięga zenitu, a farmerzy, którzy zostali tworzą kolejne intrygi. Pomimo tego, że do finału zostało jeszcze kilka odcinków, to wiele osób sugeruje, że zwycięzca programu jest już od dawna znany.

Choć dopiero zbliżamy się do półmetku tegorocznej edycji show, to internauci wprost przyznają, że wiedzą już, kto wygrał Farmę 2024. Fani programu z niezwykłą dokładnością śledzą to, co dzieje się w gospodarstwie oraz aktywnie komentują wszystkie pojedynki, intrygi i knucia. Nie ukrywają, że mają swoich faworytów, którym kibicują najbardziej, jednak nie we wszystkich przypadkach pokrywają się oni z tym, co wydedukowali dzięki produkcji. Zauważają, że sposób przedstawiania poszczególnych farmerów na ekranach ma ogromny wpływ na to, jak postrzegani są oni przez widzów. Warto jednak pamiętać o tym, że wiele zależy nie tylko od samych pojedynków oraz głosowań farmerów, ale także od widzów. To właśnie oni, gdy zostanie trójka najlepszych uczestników, zdecydują, kto zgarnie główną nagrodę.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Farma 3 - kto wygra?

Zwycięzca Farmy 2024, według większości internautów, znany jest niemal od początku edycji. Wiele osób sugeruje, że Złote Widły oraz 100 tysięcy złotych trafią w ręce Reni. Wszystko ze względu na to, że jest jedną z najbardziej lojalnych osób znajdujących się obecnie na gospodarstwie. Co więcej, kobieta ma spore doświadczenie, które okazuje się niezbędne na farmie, ponieważ od wielu lat jest właścicielką firmy drobiarskiej. Z pewnością może być to sporym zaskoczeniem, ponieważ część osób uważa, że produkcja jasno daje do zrozumienia, że to Amanda jest ich faworytką. Fani show podkreślają, że jest to najczęściej pokazywana farmerka, która wzbudza największe kontrowersje. Zarówno wśród widzów jak i pozostałych uczestników, co może wskazywać na to, że dojdzie ona do finału.

Farma 3 - faworyci

Przy okazji odwiedzin zwycięzcy poprzedniej edycji - Tomasza Wędzonego, fani programu zaczęli podkreślać, że najważniejsze jest, by osoba, która w tym roku otrzyma Złote Widły i 100 tysięcy złotych, nie tylko była ulubieńcem widzów, ale również, by charakteryzowała się takimi wartościami jak dbałość o szczegóły, chęć zbudowania zdrowych relacji i entuzjazm do pracy.

Tomasz otrzymał złote widły i wygrał, bo się wykazał i pracowitością, zaradnością jak i szczerością :) a w tej edycji kto ma zgarnąć złote widły skoro widzimy tylko spiski, żadnej pracy na farmie?

Internauci są niemal jednogłośni. Według nich takimi wartościami kierują się: Renia oraz Margaret. Część osób sugeruje, że dołączy do nich Maciek lub Marcin.

Renia wygraj 👏👏👏👏

Maciek i Marcin muszą być w finale!! Potrzeba w nim facetów. Oprócz nich będzie Renia albo Margaret. Jestem pewna 👏🔥

Takich ludzi jak Margaret potrzebujemy w TV! 🔥 Idź do finału! 🔥❤️

A Wy, jak myślicie - kto znajdzie się w ścisłym finale tegorocznej edycji? Czy wśród typowanych osób są Wasi faworyci?

Listen on Spreaker.