Farma

i

Autor: Materiały prasowe

Programy

Farma 3: Widzowie wiedzą już, kto będzie w finale?! Padły konkretne imiona

2024-02-29 19:15

Na ten moment czekają wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji Farmy oraz fani programu. Mowa oczywiście o finale tegorocznej edycji i poznaniu zwycięzcy, który zgarnie 100 tysięcy, Złote Widły i Tytuł trzeciego Najlepszego Farmera. Choć ostatni odcinek zostanie wyemitowany 1 marca, to fani szybko namierzyli kilka istotnych szczegółów, połączyli kropki i domyślili się, kto wejdzie do finałowej trójki.

Już 1 marca o godzinie 20:00 widzowie Polsatu dowiedzą się kto zostanie zwycięzcą trzeciej edycji Farmy, wygra 100 tys. zł oraz Złote Widły. Fani programu z niezwykłą dokładnością śledzą to, co dzieje się w gospodarstwie oraz aktywnie komentują wszystkie pojedynki, intrygi i knucia. Nie ukrywają, że mają swoich faworytów, którym kibicują najbardziej, jednak nie we wszystkich przypadkach pokrywają się oni z tym, co wydedukowali za sprawą działań uczestników. Choć produkcja skrupulatnie dbała o to, by jakiekolwiek przecieki dotyczące finału nie ujrzały światła dziennego, to wygląda na to, że część fanów, tuż przed rozstrzygnięciem, wie już, kto wygrał Farmę 2024.

Aktorzy, którzy do złudzenia przypominali morderców. Te role to majstersztyk! | To Się Kręci #29

Farma 3 - finał

Finał Farmy 2024 wzbudza ogromne zainteresowanie wszystkich fanów programu, którzy skrupulatnie komentują to, co dzieje się w programie. Ich aktywność nie kończy się jednak tylko i wyłącznie na kibicowaniu poszczególnym uczestnikom oraz na wytykaniu ich błędów. Część z nich postanowiła pójść o krok dalej i przeszukując media społecznościowe farmerów doszli do wniosku, że w finale znajdą się: Renia, Amanda i Maciek. Skąd takie wnioski? Po przeanalizowaniu postów oraz relacji wstawianych przez uczestników w okresie wakacyjnym, kiedy to program był kręcony, zauważyli, że Margaret i Angie powróciły do swojej aktywności w social mediach nieco wcześniej, niż pozostali. Według internautów to jasny dowód na to, że dziewczyny odpadły tuż przed ostatnim odcinkiem.

A Wy, jak myślicie - kto znajdzie się w ścisłym finale tegorocznej edycji? Czy wśród typowanych osób są Wasi faworyci?

Farma 2024 - zwycięzca

To jednak nie koniec. Produkcja oficjalnie poinformowała, że po raz pierwszy w historii Farmy Telewizja Polsat zaprasza wszystkich fanów do wzięcia udziału w głosowaniu w Plebiscycie Kłos Internautów na farmowym Facebooku i Instagramie. Po zakończeniu czwartkowego odcinka na fanpage programu pojawią się posty, w których widzowie będą mogli oddać głoś na swojego ulubionego farmera spośród wszystkich uczestników 3 edycji. Głosowanie potrwa do 1 marca do godz.15:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas emisji finału „Farmy” w najbliższy, piątkowy wieczór. Nagrodą w tym wyjątkowym konkursie jest uznanie widzów oraz amulet, który już zawsze będzie przypominał jednemu z farmerów, że właśnie on był ulubieńcem internautów.