Farma 2 - nowa edycja reality show w Polsacie. Data premiery i godzina emisji

2022-12-07 16:53 Adrian Rybak
Farma 2
Autor: Polsat Farma 2 - nowa edycja programu w Polsacie.

W nowym sezonie programu, na farmę przyjedzie kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których będzie to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie. Zmienią się tez niektóre reguły rywalizacji. Czy nowa grupa śmiałków poradzi sobie z codziennym funkcjonowaniem bez bieżącej wody i z ograniczoną ilością jedzenia? Przekonamy się już wkrótce.

Farma to reality show, w którym uczestnicy porzucają swoje wygodne życie w mieście i muszą dostosować się do warunków, dalekich od tych, które znają. W tym sezonie tak jak poprzednio czeka ich opieka nad zwierzętami oraz rozmaite prace fizyczne. O jedzenie będą musieli zawalczyć i nauczyć się, jak je odpowiednio wydzielać, by go nie zabrakło. W drugim sezonie „Farmy” uczestnicy znów będą między sobą rywalizować i wykonywać niecodzienne dla nich zadania, jednak nie zabraknie wielu nowości. – Oglądaliście pierwszy sezon Farmy? Jeśli tak, to o nim zapomnijcie… Sezon numer dwa zobowiązuje, dlatego w tej edycji macie: dwa razy więcej zwierząt, dwukrotnie większy teren, podwójne obowiązki i calutkie zero udogodnień – zapowiadają prowadzące program, Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka. 

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali Taniec z Gwiazdami! Widzowie byli niemal jednogłośni

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Farma 2 - co nowego w drugim sezonie?

Co nowego czeka farmerów? Tym razem nie będą znać dnia ani godziny pojedynków, a odpaść może więcej niż jedna osoba. Dodatkowo Farmer Tygodnia, oprócz zarządzania farmą zyska nowe przywileje. Uczestnicy spędzą na wsi aż 8 niezapomnianych tygodni, czyli o 2 więcej niż ich poprzednicy z pierwszej edycji .W tym sezonie nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji. Będą przyjaźnie, intrygi, sojusze i wojny, a nawet szykuje się romans... Sprawdź datę premiery oraz dni i godzinę emisji kolejnych odcinków.

Najbardziej kontrowersyjne programy reality show w Polsce. To one rozwścieczyły widzów

Farma 2 - premiera, dni i godzina emisji

Na nowe odcinki programu rozrywkowego Farma nie trzeba będzie długo czekać. Drugi sezon reality show zadebiutuje na antenie głównego kanału Telewizji Polsat już 2 stycznia 2023 roku. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE