Taniec z Gwiazdami 2022 - FINAŁ. Kto wystąpi i kiedy ostateczna walka o Kryształową Kulę?

i

Autor: Akpa

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali Taniec z Gwiazdami! Widzowie byli niemal jednogłośni

2022-10-31 22:12

Za nami finał 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Główną nagrodę w tanecznym show zdobyli Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Para, swoimi tanecznymi umiejętnościami oraz charyzmą udowodniła, że zasługuje na pierwsze miejsce.

Taniec z Gwiazdami 2022 dobiegł końca. Po tygodniach ciężkich treningów i stresujących występów, poznaliśmy zwycięzcę 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Tegoroczny Finał Tańca z Gwiazdami wygrali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Ilona i Robert niemal od pierwszego odcinka byli faworytami widzów. To właśnie dzięki nim oraz ocenom jurorów doszli aż to finału. O główną nagrodę walczyła również pierwsza jednopłciowa para w Polskim formacie show - Jacek Jelonka i Michał Danilczuk. Zwycięzcy 13. edycji Tańca z Gwiazdami otrzymali Kryształową Kulę oraz nagrodę pieniężną.

Taniec z gwiazdami 14 - kiedy nowa edycja programu 2023? Kto wystąpi?

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Taniec z Gwiazdami 13 - nagroda

Pierwsze miejsce 13 edycji Tańca z Gwiazdami, to ogromne wyróżnienie. Stawką jest kryształowa Kula, a także nagroda pieniężna w wysokości 100 000 złotych dla gwiazdy, a także 50 000 złotych dla tancerza.

Doda w Tańcu z gwiazdami. Artystka przygotowała nie lada niespodziankę!

Taniec z gwiazdami 2022 - kto wziął udział?

13. edycja Tańca z Gwiazdami, to znakomite nazwiska. Gospodarzami programu byli Izabela Janachowska-Jabłońska, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. W jury zasiadali: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny „Piasek”.  Z kolei Kulisy Tańca z gwiazdami prowadzili natomiast Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski. Uczestnikami tanecznego show byli: Susana Alimiwna Dżamaładinowa „Jamala” i Jacek Jeschke, Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, Agnieszka Litwin-Sobańska „Marylka” i Dominik Rudnicki-Sipajło, Natalia Janoszek i Rafał Maserak, Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz, Julia Suryś i Michał Mikołajczyk, Wiktoria Omyła i Łukasz Płoszajski, Janja Lesar i Wiesław Nowobilski, Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski, Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE