Fargo - sezon 4 z datą premiery! Kiedy długo wyczekiwana kontynuacja serialu?

2020-08-11 13:03 aw
Fargo
Autor: screen youtube.com, kanał Rotten Tomatoes TV screen youtube.com

Na ten dzień fani serialu czekali - dosłownie - latami! Produkcja ta, uważana za jeden z najlepszych seriali w historii, zadebiutowała na ekranie w 2014 roku, a od tego czasu zyskała rzeszę fanów na całym świecie. Ich cierpliwość jednak mocno wystawiana jest na próbę, gdyż kolejne sezony Fargo ukazują się z naprawdę dużymi przerwami. Zwłaszcza luka między sezonem trzecim, a nadchodzącym czwartym jest bardzo duża - wynosi aż trzy lata.

Fargo - sezon 4. Kiedy premiera bardzo długo wyczekiwanej kontynuacji serialu Noah Hawleya? Mimo że zwiastun czwartego sezonu Fargo trafił do sieci już na początku 2020 roku, a nowe odcinki pierwotnie mieliśmy oglądać od kwietnia, pandemia pokrzyżowała twórcom plany, a premiera serialu została mocno przesunięta.

Fargo sezon 4 - kiedy premiera?

Czwarta część antologii, która powstała na podstawie głośnego filmu braci Cohen, ma rozgrywać się w 1950 roku w Kansas City, a historia opowiada o dwóch syndykatach przestępczych, które walczą o przejęcie władzy. W roli głównej występuje Chris Rock, który gra Loy Cannona, szefa syndykatu przestępczego składającego się z czarnych migrantów uciekających z Jim Crow South, którzy mają spór z mafią z Kansas City. Pierwszy odcinek w stacji FX ma ukazać się 27 września 2020 roku

W obsadzie mają pojawić się także m.in. Jessie Buckley, Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw oraz Timothy Olyphant. Czwarty sezon Fargo ma składać się w sumie z 11 odcinków.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE