Fantastyczne zwierzęta 3 - kiedy premiera kolejnej części przygód Newta Scamandera?

2018-11-21 12:43
Fantastyczne zwierzęta
Autor: Heyday Films / Warner Bros/Collection Christophel/East News Fantastyczne zwierzęta

Znamy już datę premiery Fantastycznych zwierząt 3! Kiedy trafi do kin i gdzie tym razem ma dziać się fabuła filmu?

Fantastyczne zwierzęta 3 - data premiery. Kiedy film trafi na ekrany kin? Sprawdź, co już wiemy na temat trzeciej części przygód Newta Scamandera! W jakie miejsce tym razem los przeniesie bohaterów filmu? Przypominamy też, że trzecia część nie będzie jeszcze ostatnią z serii Fantastycznych zwierząt!

Fantastyczne Zwierzęta - wiemy ile będzie filmów!

Fantastyczne zwierzęta 3 - co już wiadomo?

Już jakiś czas temu J.K. Rowling i David Yates wyjawili, że planują łącznie aż pięć filmów o przygodach Newta Scamandera! Jak na razie autorka Harry'ego Pottera samodzielnie pracuje nad scenariuszami do wszystkich części - nie wiadomo jednak, czy przy kolejnych nie skorzysta z czyjejś pomcy. Rowling wyjawiła także, że fabuła każdej części ma dziać się w innej lokalizacji. Pierwsza miała miejsce w Nowym Jorku, druga, Zbrodnie Grindelwalda, została osadzona w Paryżu. Niewykluczone, że lokalizację trzeciej wyjawiła Rowling na swoim Twitterze! Pisarka jako odpowiedź na pytanie jednej z fanek, napisała:

Powinnam umieć poprawnie napisać Rio de Janeiro, biorąc pod uwagę, ile razy w ciągu ostatnich miesięcy zapisywałam te słowa.

Fantastyczne zwierzęta 3 - kiedy? Data premiery

Światowa premiera zaplanowa jest 19 listopada 2020. Do polskich kin film trafi prawdopodobnie już kilka dni później. Nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące obsady. Wiadomo jednak, że w głównej roli na pewno zobaczymy znów Eddie'egp Redmaynea.

  • jeden
  • dwa
  • trzy
  • cztery
NAJNOWSZE