Fantastyczne Zwierzęta - wiemy ile będzie filmów!

2018-01-18 10:53
Fantastyczne zwierzęta - Newt
Autor: YouTube/ Warner Bros. Pictures Newt Scamander- postać

J.K. Rowling i David Yates ujawnili dwie bardzo ważne informacje odnośnie produkcji cyklu filmów 'Fantastyczne Zwierzeta'! Wiemy ile będzie jej cześci i gdzie będą się rozgrywać! To świetne wiadomości dla fanów świata magii! 

Magiczny świat Harry'ego Pottera powraca w kolejnych częściach! Pierwszy film z serii 'Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć' ściągnął do kin prawdziwe tłumy. Opowieść o Newtcie i jego przyjaciołach skierowana jest głównie do widzów dorosłych, tych którzy wychowali się na książkach o Chłopcu Który Przeżył. J.K. RowlingDavid Yates (reżyser filmów z serii Harry Potter od 5 do 8 i 2 części Fantastycznych Zwierząt) ujawnili kolejne szczegóły dotyczące produkcji. Wiemy ile powstanie filmów!

Historia Voldemorta. Gdzie oglądać fanowski film z uniwersum Harry'ego Pottera? Online

Fanatstyczne Zwierzęta - ile filmów z serii? 

W listopadzie tego roku na ekrany kin na całym świecie trafi film Fanatstyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Czarnoksiężnik zbierać będzie popleczników w całej Europie. Pojawi się też długo oczekiwana postać - młody Albus Dumbledore. Reżyser zdradził, że czeka nas 5 fimów z serii. Już wcześniej krążyły plotki na ten temat. Teraz zostały jednak potwierdzone. David Yates zdradził też inną wyjątkowo ważną dla fanów informację, którą przekazała mu sama J.K. Rowling.

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - nowe zdjęcia z planu. Co zdradzili twórcy?

Fantastyczne Zwierzęta - gdzie będzie toczyć się akcja filmów?

J.K. Rowling jest scenarzystką wszystkich części cyklu Fantastyczne Zwierzęta. Autorka książek o przygodach Harry'ego, Rona i Hermiony zdradziła, że każdy z filmów zostanie nakręcony w innymi miejscu na świecie! Wydarzenia z pierwszej częśći rozgrywały się w Nowym Jorku, a właśnie zakończono zdjęcia do 'Zbrodni Grindelwalda', które osadzone zostały w Paryżu. Póki co o miejcu do którego bohaterowie trafią w 3 filmie z serii wie tylko reżyser. Czy możliwe, że i Polska zostanie uwieczniona? To z pewnością marzenie wszystkich fanów, których w naszym kraju nie brakuje. Póki co możemy tylko czekać i mieć nadzieję. 

NAJNOWSZE