Fani Top Model nie zgadzają się z opinią jurorów. Poszło o jedną uczestniczkę

2021-09-16 9:56 MK
Joanna Krupa
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Za nami kolejny, trzeci już odcinek programu Top Model. Był on o tyle wyjątkowy, że poza samym castingiem, widzowie mogli zobaczyć też bootcamp i dowiedzieć się, kto zamieszka w domu modelek i modeli. Wśród dziewczyn, które pomyślnie przeszły etap, znalazła się 19-letnia Olga. Decyzja jurorów jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych.

Top Model - 3. odcinek 10. edycji uwielbianego przez widzów programu zdecydowanie dostarczył dotąd najwięcej emocji. Wszystko za sprawą odbywającego się w nim bootcampu, czyli kolejnego etapu, który ma przybliżyć startujących w formacie modeli do zwycięstwa, a tym samym odniesienia sukcesu w świecie mody. Zanim widzowie zobaczyli jednak, jak uczestnicy radzą sobie z zadaniami wykonywanymi w grupie i dowiedzieli się, kto ostatecznie zamieszka w domu modeli i modelek, mogli zobaczyć ostatni z castingów. Jedną z jego gwiazd była 19-letnia Olga Król, która awansowała do etapu bootcamp i ostatecznie zakwalifikowała się do finałowej czternastki. Decyzja jury w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka zaskoczyła widzów.

Top Model - fani zaskoczeni wyborem

Widzowie programu Top Model chętnie komentują zmagania uczestników w mediach społecznościowych. Najwięcej emocji wzbudziła właśnie Olga. Na oficjalnym fanpage'u show pojawiły się krótkie fragmenty z każdym z finalistów, który pomyślnie przeszedł etap bootcampu. Ten, którego bohaterką jest 19-latka, wygenerował najwięcej niepochlebnych reakcji.

Wzięta raczej w kategorii „osobowość”.

Sam Michał powiedział że sesja poszła jej beznadziejnie, a mimo to przeszła..?

Zanosi się na burze w domu😝Zadziorny charakterek i wali to co myśli prosto z mostu - pisali fani.

Hasło 'Olga' było też jednym z trendujących na Twitterze. Z pozostawionych komentarzy można wywnioskować, że widzom najbardziej nie spodobała się pewność siebie uczestniczki, która, jak wiadomo, w świecie modelingu jest bardzo potrzebna. Olga ma jeszcze szansę pozytywnie zaskoczyć widzów, ponieważ na pewno zobaczymy ją w kolejnym odcinku. Przyszła gwiazda modelingu nie zważa na komentarze internautów i bardzo cieszy się z danej jej szansy. Chciałabym zaznaczyć, że na niektóre rzeczy niestety nie mamy wpływu - podsumowała na swoim Instagramie.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE