Wiktoria Rolnik szuka żony

i

Autor: akpa, Instagram - Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony 11

Fani "Rolnik szuka żony" podsumowali uczestniczkę. Wiktoria "Przyszła dla fejmu"

2024-04-02 10:27

Po tym, jak światło dzienne ujrzał zerowy odcinek "Rolnik szuka żony 11", w sieci aż huczy. Fani programu chętnie oceniają zaprezentowanych uczestników rolniczego show. Tym razem oberwało się Wiktorii Żmudzie-Trzebiatowskiej. 23-letnia Tiktokerka wystąpi w programie wyłącznie dla rozgłosu? Widzowie są bezwzględni.

Produkcja programu "Rolnik szuka żony" zaskoczyła swoich widzów, ponieważ w najnowszej, 11. odsłonie programu, swoich drugich połówek będą szukały aż trzy kobiety. Jedną z nich okazała się popularna TikTokerka. Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska jest znana z tego, że na swoich social mediach prowadzi aktywnie "rolniczy" kontent. Widzowie znają ją głównie z TikToka i jej kanału na YouTube. Fani programu "Rolnik szuka żony" mają jednak pewne wątpliwości.

Wiktoria z "Rolnik szuka żony 11" pod ostrzałem widzów

Wiktoria to 23-letnia rolniczka, która chętnie opowiada o pracy w gospodarstwie i testuje przeróżne sprzęty rolnicze. Nie wszyscy wiedzą, że Wiktoria ubiegała się o wystąpienie w programie "Rolnik szuka żony" już w poprzedniej edycji. W ostatniej chwili jednak zrezygnowała. Widzowie moli ją poznać w zerowym odcinku rolniczego show, który został wyemitowany w Wielkanoc 2024. W odcinku pojawiły się wizytówki 9. uczestników: Wiktorii, Agaty, Beaty, Pawła, Sebastiana, Dominika, Rafała, Christopha i Marcina. Na Instagramowym profilu programu pojawiły się krótkie treści o nowych uczestnikach. Trzeba przyznać, że Wiktoria nieźle obrywa. "23-letnia Pomorzanka Wiktoria w „Rolniku” poszukuje faceta rodzinnego, ciepłego, pomocnego i opiekuńczego, obdarzonego nienagannym uzębieniem, niebagatelnym poczuciem humoru, pewnego siebie, i lubiącego aktywny tryb życia. Dobrze by było, gdyby była to osoba związana ze wsią i rolnictwem, nie jest to jednak warunek konieczny. Dla samej Wiktorii, właścicielki 25 hektarowego gospodarstwa, które uprawia razem z rodzicami – rolnictwo to nie tylko zawód, ale i pasja. Ta absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (kierunek, oczywiście, rolnictwo) jest niewysoką szatynką o ciemnych oczach, pozytywnie nastawioną do życia, uwielbiającą kontakt z ludźmi, jazdę na rowerze, amatorską fotografię. Swoją codziennością chętnie dzieli się w social mediach. Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny ewentualnego wybranka, to bruneci średniego wzrostu mile widziani, jednak przede wszystkim w mężczyźnie szuka dojrzałości i przede wszystkim chęci zbudowania trwałej relacji opartej na wzajemnym zrozumieniu, zaangażowaniu i wspólnej radości ze swoich osiągnięć." - czytamy w opisie na Instagramie, który zachęca również do wysyłania listów do uczestniczki.

W komentarzach pod postem nie jest jednak już tak przyjemnie. "Czego się nie robi dla sławy i tik toka", "Może się mylę ale wydaje mi się że tu bardziej chodzi o parcie na szkło", "Młodziutka, ładna. Na bank ma powodzenie. Program ma być trampoliną do szołbizu i alternatywnego źródła dochodu a nie sposobem na znalezienie miłości", "23 lata i szuka męża to chyba żart", "Typiara z tiktoka przyszła po obserwujących na Instagramie po co brać kogoś kto przyszedł po obserwujących i kontent na tiktoka a nie po miłość. Szkoda zabierać komuś kto chciałby miłości miejsce. Bardzo nie fajnie Rolniku", "Przyszła dla fejmu" - czytamy w komentarzach. Jak będzie naprawdę? Tego widzowie zapewne dowiedzą się w regularnej emisji "Rolnik szuka żony". Być może zmienią zdanie o młodej rolniczce.

Rolnik szuka żony 11 - poznaliśmy rolników i rolniczki. Kto szuka miłości w nowej edycji?

Tak randkowali uczestnicy Rolnik szuka żony. Tylko jedna para przetrwała!