Fani Love Island pokochają Too Hot To Handle na Netflix. Polacy oszaleli na punkcie show!

Uczestnicy Too Hot To Handle
Autor: materiały prasowe Netflix

Uwielbiasz programy Love Island i Hotel Paradise? Show Too Hot To Handle jest dla ciebie! Netflix oficjalnie poinformował o premierze trzeciego sezonu reality-show, na którego punkcie oszaleli nie tylko polscy użytkownicy platformy. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące formatu znajdziecie już teraz w jednym miejscu.

Too Hot To Handle - 3. sezon na Netflix to coś, na co czekali wszyscy fani uwielbianego na całym świecie formatu. W ostatnich latach wszelkiego rodzaju reality-show przeżywają drugą młodość. Wystarczy tylko spojrzeć na to, jak wielką popularnością cieszą się polskie randkowe produkcje, takie jak Love Island czy Hotel Paradise. Podobnie do Wyspy miłości Too Hot To Handle jest brytyjskim formatem, który zyskał popularność na całym świecie. Zasady są proste. W willi zamykanych jest 10 uczestników, którzy nie radzą sobie w miłości. Biorą oni udział w rozmaitych konkurencjach, w trakcie których nie mogą się ani całować, ani też oddawać miłosnym uniesieniom. Za złamanie zasad odbierane są im pieniądze. Saldo, jakim uczestnicy dysponują na początku gry, to 100 tysięcy dolarów.

Sonda
Oglądasz Too Hot To Handle?

Too Hot To Handle 3 - premiera

Producenci zapewniają, że 3. sezon Too Hot To Handle będzie jeszcze bardziej pikantny niż dwa poprzednie. Program zadebiutuje na Netfliksie już w najbliższą środę, 19 stycznia, o godzinie 9:00. Warto dodać, że w tym sezonie nagroda jest większa niż wcześniej, co na pewno dodatkowo podniesie wszystkim ciśnienie. Nie tylko uczestnikom, ale i widzom.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE