FAME MMA 9 LIVE PPV - TRANSMISJA. Gdzie oglądać Fame MMA na żywo?

FAME MMA 9 LIVE PPV - TRANSMISJA. Gdzie oglądać Fame MMA na żywo?
Autor: FAME MMA FAME MMA 9 LIVE PPV - TRANSMISJA. Gdzie oglądać Fame MMA na żywo?

FAME MMA 9 live to gwarancja emocji z udziałem znanych gwiazd internetu i muzyki. Transmisja Fame MMA 9 dla wielu będzie idealnym sposobem na miłe spędzenie wieczoru 6 marca 2021. Gdzie oglądać galę na żywo? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

FAME MMA 9 LIVE PPV - TRANSMISJA przyciągnie uwagę wszystkich fanów MMA. Gdzie oglądać Fame MMA 9 live? Gdzie jest Fame MMA 9 stream na żywo? Być może nie wiecie, ale Fame MMA 9 za darmo będzie udostępnione. Jest to jednak sprytny zabieg osób odpowiedzialnych za wydarzenie. Gala 6 marca 2021 to głównie walka Sylwestra Wardęgi z Kacprem Błońskim. Wcześniej panowie wymieniali się opiniami za pośrednictwem mediów społecznościowych, a teraz wyjaśnią mały konflikt w okrągłej klatce. Fame MMA 9 live to również walka Kubańczyka z Dawidem Malczyńskim. Jakub Flas postara się odebrać pas kategorii średniej swojemu dużo wyższemu rywalowi. Na gali dojdzie również do pojedynku pomiędzy Kizo a Arabem. Początkowo rywalem rapera z Chillwagonu miał być samozwańczy Król Albanii, czyli Popek. Ten jednak doznał poważnej kontuzji nadgarstka, więc była potrzebna operacja.

FAME MMA 9 LIVE PPV - TRANSMISJA

Fame MMA 9 live to idealny sposób, by miło spędzić wieczór 6 marca. W okrągłej klatce zobaczymy również walki kobiet. Anna Andrzejewska zmierzy się z Karoliną Brzuszczyńską, a Kamila Wybrańczyk w debiucie skrzyżuje rękawice z nieobliczalną Kamilą Smogulecką. 

Fame MMA 9 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Gdzie oglądać Fame MMA 9 live? Transmisja na żywo dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej Fame MMA TV. Należy wykupić Pay-Per View. Najtańszy wariant to koszt 19,99. Najdroższy to cena 49,99, ale w zamian otrzymujecie dostęp do dziewiątej i dziesiątej odsłony wydarzenia.

PIEKIELNIE DROGIE auto WOJTKA GOLI z FAME MMA na parkingu w Łodzi

FAME MMA 9 LIVE PPV - GODZINA

O której jest Fame MMA 9 live? Gala na żywo rozpocznie się punktualnie 19:30. Na początku transmisji zostaniecie przywitani trailerem, a później przeniesiecie się do specjalnie przygotowanego studia. 

NAJNOWSZE